Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları  Güneşli Şubesi Kurs Olmaması

Eyup Eyup22 Ocak 21:24

Amerikan Kültür Derneği Güneşli şubesiyle birkaç ay önce iki görüşme yaptım. Daha sonra dil kursu için başlamaya karar verdim. İlk 2 -3 hafta gerek kendilerinin gerek benim programımdaki değişiklikler yüzünden kurs olmadı ve sonrasında da Beylikdüzü tarafına taşınmam dolayısıyla kursa gelemeyeceğimi izah ettim. Herhangi bir senet imzalamamış olmama rağmen otomatik olarak aylardır tehditvari mesajlar atmaya devam ettiler. Gelemeyeceğimi güzellikle izah etmeme rağmen değişen bir şey olmadı. Daha önce duyduğum şikayetler dolayısıyla bilerek bir senet imzalamamıştım ki ne kadar hakli olduğumu gördüm. Kursa gidemeyeceğimi her turlu izah etmiş olmama rağmen ve herhangi bir senet imzalamamış olmama rağmen en son gelen mesaj "senetlerinizi 3 gün içerisinde ödemezseniz avukata verileceksiniz" seklinde. En son attıkları yanıltıcı ve tehdit içeren mesaj dolayısıyla kendilerini bir vatandaş olarak ulaşabildiğim her yere şikayet ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Eyup 31 Ocak 13:08

Merhabalar Maalesef bu cevap bile isleyisinizdeki kargaşayı ve keyfiliği gösteriyor. Beni arayan arkadaşlarınıza 2-3 defa buraya yazdığım açıklamayı nazikçe izah ettim. Fakat aynı otomatik mesajlar gelmeye devam etti. Senet vs... Olmamasına rağmen 'senedinizin ödeme vadesi gelmiştir, geçmiştir' tarzı ifadeler ve en son yine olmayan senet ve hayali ödeme vadelerine atfen ' 3 gün içerisinde ödemez iseniz senetleriniz avukata verilecektir' mesajı geldi. Bunun üzerine ilk adim olarak bu siteye yazdım. Tek yapmanız gereken özür dileyip tehdit içeren mesajlarınıza bir son vermeniz. Fakat bu tarz mesajlarla daha önceden sonuç almışsınız ki devam ediyorsunuz. Olmayan bir senet üzerinden tehdit içeren sayısız mesaj göndermek sizce bir egitim kurumuna yakışır bir davranış mi yoksa daha farklı oluşumların davranış tarzı midir? Benim sizleri tekrar aramam gerekmiyor, sizlerle tekrar konuşmak da istemiyorum. Lütfen bu hoş olmayan duruma ivedilikle son veriniz. Dikkatinize sunarım.

Sayın Funda A.; Konuyla ilgili gerekli görüşmeler sağlanmış kayıtlarımız incelenmiştir. Şikayetiniz üzerine kurum yetkilimiz yanlış anlaşılan durumu çözmek için şahsınızı birkaç sefer aramış fakat ulaşım sağlayamamıştır. Yetkili kişi ile iletişime geçtiğiniz takdirde şahsınız ile bu durum en kısa sürede çözüleceğini sizlere bildiririz. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Genel Merkezi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler