Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ders Verilmedi Ve Param Da İade Edilmiyor!

Doğan Doğan25 Mayıs 19:24

Şubat ayı başında Sancaktepe şubesine 3 kur olmak üzere kayıt yaptırdığım kurs mart 2. Haftası başladı ve sadece 2 gün gittikten sonra covid19 nedeniyle durduruldu. Bu süre içerisinde hiçbir online ders de düzenlenmedi. Sadece parayı vermiş olduğumla kaldım. Yetkililere mayıs ayı başında iade talebimi bildirdim, üzerinden gecen 23 gün sonunda bir muhatap bulabildim ancak yokuşa sürülmektedir. Kurs devlet tarafından kapatıldı diye ödeme yapamayacaklarını söylüyorlar. Tamam da o zaman neden bu surede en azından tüm dünyanın yöneldiği gibi online ders yapmadınız? Devlet buna da yasak koydu değil ya.!  

Ödediğim 2000 TL'nin iadesini talep ediyorum. Evet pandemi nedeniyle fiziksel ortamda ders verememek sizin suçunuz olmayabilir ama online ders vermemek ve alınamayan hizmete karşı zararımı karşılamak için uzlaşmaya gitmemeniz tamamen sizin suçunuzdur. Gerekirse katılmış olduğum 2 günlük sureyi ücretten düşün ancak böyle sebepsiz zenginleşme yapmayın. Bu ne hakkaniyete, ne hukuka, ne de ahlaka uygun değildir. Gereğini arz ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Sayın Doğan Ç. ; Konu ile alakalı şikayetiniz üzerine takip süreci başlatılmıştır. Kurum yetkilimiz tarafından şahsınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Genel Merkezi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Murat 02 Haziran 17:40  

    Doğan bey şikayetinizi okudum, farklı bir kurumda benzer bir durumdan bende muzdaribim, benim burda fiyat dikkatimi çok çekti, 3 kura 2000 TL mi ödediniz?

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler