Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu- Kayıt İptali Oyalıyor!

Ertuğrul Ertuğrul28 Mayıs 15:04

Mart ayının ikinci haftasından itibaren ülkemizde de görülmeye başlanan Covid-19 salgınından dolayı eğitimi ertelenen İzmir Bornova Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursundan, 04.05.2020 tarihinde kayıt iptali için gönderdiğim dilekçeye henüz geri dönüş sağlanmadı. Arıyorum kurumu ulaşamıyorum, kimse telefonumu açmıyor. Hem yaşanan bir mücbir sebep hem de yapmış olduğum şehir değişikliğinden dolayı yukarıda adını da belirttiğim bu kurumda eğitim devam etmem olanaksız görülüyor. Daha fazla beklemek istemiyorum. En kısa zamanda bunun sonuçlanmasını bekliyorum aksi takdirde sözleşmemde de belirtilen mağduriyetimin giderilmesi için Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Türlü sebeplerle eğitim alırken zaten memnun olmadığım bu kurumda bir de böyle bir dönemde yaşanan bu mağduriyeti asla hak etmiyorum. Kurumsallık sıfır.

0 Görüntüleme

Cevaplar

Sayın Ertuğrul Gazi A. Konu ile alakalı şikayetiniz üzerine takip süreci başlatılmıştır. Kurum yetkilimiz tarafından şahsınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Genel Merkezi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Özcan 05 Haziran 08:54  

    Bende aynı durumdayım. 2 gün önce dönüş yaptılar. Yaptıkları indirimleri iptal edip, komisyon ve kitap ücretlerini ekledikten sonra 47 TL ödeme yaparsam iptal işleminin tamamlanacağını söylediler. İptal de isteniyorum, çocuğumu göndermekte dedim...

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler