Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursları Sözünde Durmayan V

Canan Canan21 Haziran 2018 10:29

Ağustos 2017'de,2018 güz dönemi YDS sınavına hazırlanmak için Beylikdüzü Amerikan Kültür Derneği dil okullarına a2+b1+b2+yds kurlarına 3.400 TL ödeyerek kayıt yaptırdım. Ancak aldığım iki kurda kurumdan memnun kalmadım. A2 ve B1 kurlarında hoca bulunamama ve yeni başlayan hocayı beğenmedikleri için kurlarım uzadı ve bu durum benim YDS hazırlık planlarımı altüst etti.

Tam kurları bırakacağım sırada Tokat Devlet hastanesine hemşire olarak atandım. Mayıs ayında kurs iptali için dilekçe verdim. Dilekçeme Haziran ayında geri dönüldü ve ilkokula giden kardeşime yaz dönemi hızlandırılmış kurslarından iki tane ve 1000 TL nakit para geri ödemesi yapılacağı hakkında kurum yetkilisiyle mutabık olduk. Ancak kurum Haziran 9' da yapacağı geri ödemeyi kasalarında para bulunmadığı gerekçesiyle ne zaman ödeyebileceklerini bile söyleyemeden beni her gün mağdur etmekte. Sözünde durmayan ve eğitim istikrarı olmayan yer.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Canan Hanım'ın şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; Ücret iade işlemleri için gerekli belgeler düzenlenmiş olup 02.07.2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler