28 Mart 2013 #1711585

Amerikan Kültür Derneği Yetersiz Eğitim Ciddi Saygısız Çözümsüz Personel!

Ülke değişikliği nedeniyle devam edemediğim kursumun iptalini veya uzun süre dondurulması gerektiği gibi vs. bir çözüm istedim. Her türlü soruma karşın beni R. hanıma yönlendirdiler ve hiç bir şekilde en ufak bir konuda bile saygılı bir yaklaşımını görmedim. Kendilerine bir çok mail attım Antalya merkezlerini aramam söylendi aradım.


Telefonla değil mail ile çözüm üretebileceklerini söylediler. kaç mail attım bir cevap bile yok. o kadar zaman geçmesine rağmen markalar birliğine mail atmam söylendi yanıt yok. Üye kaydını yapana kadar yaklaşım iyi sonrası sözleşmelerine güvenerek sen kimsin dercesine bir yaklaşım neden yetkiliye ulaşamıyoruz herkesin dediği farklı yerlere çıkıyor.

Yavuz 634 Okunma

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın Yavuz KELEŞ 'in şikayetiyle ilgili olarak; Amerikan Kültür Genel Merkezimiz tarafından takip edilen para iadesi yapılmıştır. Öğrencimiz Yavuz KELEŞ'in yurt dışında olması sebebi ile dekontu abisine gönderilmiştir. Saygılarımla Amerikan Kültür Genel Merkezi

  • Yavuz06 Mayıs 2013

    en son yatiracagiz dediler hesap numarami istediler ve arkasi yok. nasil bir kurum surekli celiskili ve sozunun eri degil. cidden su kuruma harcadigim vakte yazik. kimseye kesinlikle onermiyorum.

  • Yavuz05 Nisan 2013

    hala bir çözüm üretilmedi Antalya merkezlerini aradığım zaman firma yetkilileri sizinle iletişime geçmiş deniliyor bana benimle kimse iletişime geçmedi. çözüm sunulmuyor hala yetkili kimseye ulaşamıyoruz. o kadar mail yazdım tamam sizin şikayetiniz alındı size geri dönüş yapacağız diyecek samimiyetleri bile yok cidden böyle bir kuruma kayıt olduğum için büyük bir hata yaptığımı düşünüyorum. artı olarak ciddi zaman kaybı yaşatıyorlar. lütfen kursun iptalini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön