05 Ağustos 2013
#1941755

Amerikan Kültür Derneği Ücret İadesi Yapılmıyor!

20 Şubat 2013' de Amerikan Kültür Derneği Taksim şubesine kayıt oldum, 2 kur + Toefl eğitimi için 4500 TL nakit ödeme yaptım. 1 kur eğitim aldıktan sonra şubenin eğitimdeki aksaklıkları memniyetsizliklere neden oldu. 2. kur başlamasına rağmen haber verilmedi ve ben tesadüfen öğrendim, 6 ders eksiğimi telafi olarak kapatabileceklerini söylediler, fakat yaklaşık 2 ay beklememe rağmen telafi dersleri alamadım.


Şubeye gittim ve ilişkimin kesilmesi için dilekçe verdiğimde şubenin kapanmak üzere olduğunu öğrendim. Paramın iade edilmesini talep ediyorum. Antalya merkez ve Taksim şube konuyla ilgilenmiyor, paramı iade etmiyorlar.

Elif Elif 1.251 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Elif16 Ağustos 2013

  Anlaşma fes edilesiye kadar öğrencinizdik, artık öğrenciniz değiliz yani. Yasal yollardan hakkımı arayacağım.

 • Elif16 Ağustos 2013

  kurum tarafından hiç bir görevli benimle iletişime geçmedi.

 • Elif16 Ağustos 2013

  kurum tarafından hiç bir görevli benimle iletişime geçmedi.

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi05 Ağustos 2013

  Sayın Elif BİLGE'nin şikayeti ile ilgili olarak; İlgili Şubenin Temsilcilik sözleşmesi fesih edilmiştir. Bu noktada iptal edilen bayiliğe yaptırım yapılamamaktadır. Bu kuruluş hakkında hukuki işlemler başlatılmıştır. Genel Merkezimizden talep etmiş olduğunuz ücret iadesini ilgili şube tarafından karşılanacaktır. Maalesef ücret iadeleri ile ilgili olarak Genel Merkezimizin yapabileceği bir şey yoktur. Yasal yollardan hakkınızı haklarınızı arayabilirsiniz. Saygılarımla Amerikan Kültür Genel Merkezi

Ziyaretçi Yorumları