23 Şubat 2015
#3060239

Amerikan Kültür Derneği Sözünde Durmayan İngilizce Eğitim Kursu

C1 seviyesinde olduğumuz söylendi ancak tüm sınıfça çok zorlandık, başarısız olacağımızı hocamız da sınavdan 2 gün önce hepimize söyledi. Müfredat (12 ünite) bitirilmeden, sadece 7 ünite bitirilerek, C1 bitirilmiş sayıldı. Eksik konular öğretilmedi.


Sınıfça dilekçe verdik. Eksik konular için ilave ders talep ettik. Defalarca telefon açtık. Haklı talebimizi kabul etmediler. Sınıfta kalan öğrencilere de, başta söz verdikleri Ücretsiz Kur Tekrarını vermeyi kaba bir üslupla reddettiler.


Ayrıca, yapılan kur bitirme sınavı, öğretilen müfredat haricinde sorulardan oluşuyordu. Öğrendiklerimizin değerlendirilmesi yapılmamış oldu. Sınırdan 50 barajıyla zorla çoğumuz sınıftan geçirilmiş, gösterildik. Şikayetçiyim.

Meltem Meltem 3.839 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi23 Şubat 2015

    Sayın Meltem DEMİR; Öncelikle Amerikan Kültür Dil Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Tarafımıza hangi temsilciliğimiz ile şikayetiniz olduğunu belirtmeniz halinde ilgili temsilciliğimiz ile ile iletişime geçip tarafınıza bilgilendirilmede bulunacaktır. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler