11 Kasım 2015
#4164345

Amerikan Kültür Derneği Sözler Yerine Getirilmedi!

4 kur aldım 3000 lira para ödedim 1. Ay kayıt yaptırdım. Kayıtta her şey yolunda her şeye hakkım vardı. Benim 4 kurumun 8. Ayda biteceği söylendi. Benim okulum bitecek ve kursum da bittiğinde ise başlayacaktım. a1 a2 b1 kurlarını aldım. Tabi buna almak denilirse. Kötü bir eğitim. Ve b2 kurunun başladığını haber verme zahmetinde bulunmadılar. Ki b1 sınavından kalmam gerekirken geçirdiler. İngilizcem şu an b1 seviyesinde falan değil kurs hiçbir işe yaramadı. Her neyse sonuç olarak ben artık ders falan değil paramı geri istiyorum. Söyledikleri hiçbir şey yerine getirilmedi söyledikleri tarihte kurs bitmedi bile ve ben derslere hep katıldım. Devamsızlık yapmadım.

Hayrullah Hayrullah 1.776 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi16 Kasım 2015

    Sayın Hayrullah ÇAKMAK; Konu ile ilgili olarak hangi temsilciliğimiz ile problem yaşadığınızı belirtmeniz halinde ilgili temsilciliğimiz ile iletişime geçilerek konu ile ilgili olarak tarafınıza bilgilendirilmede bulundurulacaktır. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

  • Hayrullah12 Kasım 2015

    4 kur aldım 3000 lira para ödedim 1. Ay kayıt yaptırdım. Kayıtta her şey yolunda her şeye hakkım vardı. Benim 4 kurumun 8. Ayda biteceği söylendi. Benim okulum bitecek ve kursum da bittiğinde ise başlayacaktım. a1 a2 b1 kurlarını aldım. Tabi buna almak denilirse. Berbat bir eğitim. Ve b2 kurunun başladığını haber verme Zahmetinde bulunmadılar. Ki b1 sınavından kalmam gerekirken geçirdiler. İngilizcem şu an b1 seviyesinde falan değil kurs hiçbir işe yaramadı. Her neyse sonuç olarak ben artık ders falan değil paramı geri istiyorum. Söyledikleri hiçbir şey yerine getirilmedi söyledikleri tarihte kurs bitmedi bile. Ve ben derslere hep katıldım. Devamsızlık yapmadım.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler