Amerikan Kültür Derneği Özel Okul Teşvik İadesi!

Burcu Burcu07 Aralık 2015 15:00

2014-2015 eğitim dönemi başında okul paramızı peşin olarak ödemiştik. Eylül ayında teşvik için başvuru yaptığımızda teşvik almaya hak kazandık. Okul bu paranın bir sonraki yılın ücretinden düşüleceğini söyledi. Ancak biz iki yıl görev dolayısıyla yurt dışında olacağımız için okula devam edemeyeceğimizi ve paranın tarafımıza verilmesini Haziran ayından beri istiyoruz. Telefona muhasebe yetkilisi çıkıp bu ayın sonu, yok diğer ay kesin, yöneticilerimize konuyu aktaracağız gibi bahanelerle bizi Kasım ayı oldu hala oyalıyorlar. Geçen sene okulun ilk yılıydı inanılmaz acemiliklerle dolu, hiç bir kurumsallığı olmayan bir okul.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın Burcu Seyrek AKMEŞE; Konu ile ilgili olarak hangi temsilciliğimiz ile problem yaşadığınızı belirtmeniz halinde ilgili temsilcilğmiz ile görüşülüp tarafınıza bilgilendirimede bulundurulacaktır. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

profile-icon Burcu 07 Aralık 2015 15:08

Oğlumuzu 2014-2015 yılında ilkokul 1. Sınıfına kayıt yaptırdık. Sene başında çıkmayacağını düşünerek özel okul teşvikine başvuru yapmamıştık ancak ikinci başvuru zamanında başvurduk ve hak kazandık. Haziran ayından bu yana hakkımız olan paranın gerek okula giderek, gerekse telefonla görüşerek tarafımıza ödenmesini istedik. Aralık ayı oldu hala ödeme yapılmadı. Her seferinde telefona çıkan muhasebe ile ilgilenen bayan kurucumuza ileteceğim diyip bizi atlattı. Bu zamana kadar bekledik, artık dayanamayıp buraya şikayet yazmayı uygun gördük. Yeri geldiğinde biz kurumsal bir okulüz diyorlar ancak bugüne kadar hiçbir kurumsallıklarını göremedik. Taşıma su ile değirmen döndürmeye çaliaiyorlar.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler