10 Eylül 2013 #2005005

Amerikan Kültür Derneği Öğrencilere Para İadesi Yapılmaması!

Onca özel şirketle muhatap oldum ilk defa böyle bir durumla karşı karşıyayım. Taksim şubesi kapatılıyor, yeni açılan şube Franchise' ız bizim elimizden bir şey gelmiyor diyor, Antalya merkez resmen başınızın çaresine bakın tarzında konuşuyor, hukuki süreçle ilgili mail atacak fakat 3, 4 günde atılıyormuş oda zaten. Konu ile ilgili bir önceki şikayete dönüş yapılmış nisan ayı öncesi kayıt yaptıran öğrenciler mağdur edilmedi diye, mart ayında kayıt yaptırdı.


Aramasam sormasam şubenin kapatıldığını bile öğrenemeyeceğim. 1 Kuru aldım, C2 kuru full Türk hoca ile, İ** Hn a hiçbir şekilde ulaşamayarak. Çevremde kimse Amerikan Kültür'ün hiçbir temsilciliğine gitmesin diye elimden geleni yapacağım.

Dilara 1.319 Okunma

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın Dilara ÖZKAYA'nın şikayeti ile ilgili olarak; İlgili şubenin temsilcilik sözleşmesi Nisan ayında fesih edilmiştir. Bu noktada iptal edilen bayiliğe yaptırım yapılamamaktadır. Bu kuruluş hakkında hukuki işlemler başlatılmış olup, Nisan ayından önce kursa kayıt yaptırmış öğrencilerimizin mağduriyetlerini gidermek adına Amerikan Kültür Dil Okullarımızda yarım kalan eğitimlerini tamamlamaları sağlanacaktır. Başka bir Temsilciliğimizde eğitime başlayabilmeniz için ; eski temsilciliğimizle yapmış olduğunuz sözleşmenizin nüshasını, ödeme yaptığınıza dair senet, makbuz,slip , hangi tarihlerde eğitime başladığınızı, kaç kur satın aldığınızı, ne kadar ödediğinizi , kayıt dondurma işlemi yapıp yapmadığınızı bizlere bu bilgileri [email protected] mail adresimize gönderdiğiniz taktirde sizden hiç para talep etmeden kaldığınız yerden eğitiminize devam etmeniz sağlanacaktır. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkezi

  • Dilara16 Eylül 2013

    Şube benimle sözleşme bile imzalamadı, elimde sadece ödeme yaptığıma dair makbuz var, açıkçası Amerikan Kültür ismine güvendiğim için de sözleşme konusunun çok üzerinde durmamıştım. Ödeme makbuzum mart ayında düzenlendi, tarafınıza ilettiğim takdirde belirttiğiniz eğitimden faydalanabilecek miyim, ki tercihim tamamen para iadesi yönünde. eğitim sisteminiz ve düzeninizden hiçbir şekilde memnun kalmadığımı belirtmek isterim. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön