Amerikan Kültür Derneği Memnun Kalmadım

Melek Melek 5 yıl önce

Mayıs ayında Halkalı'da bulunan şubede ingilizce kursuna başladım.kurs 15 temmuzda bitecekti. Derslerin anlatılma sistemini anlayamadım çünkü öğrenemedim ve sınıftaki herkeste aynı durumdaydı. Birgün kursa geldiğim ders gününün değiştiğini saatinin değiştiğini hocanın YDS sınıfına başladığına o yüzden karışıklık olduğunu söylediler. Ben bu durumu geldiğimde öğrendim. Telefon ile haber dahi verilmedi. Sonrasında ise haziran ayının ortasında bir telefon biz bu kuru verimli bulmadık tekrar başlatacağız dendi. Kabul etmedim. Gelmeyeceğimi beni mağdur ettiklerini para iadesi istediğimi ilettim. Bu ayın 4'ünde de kursa gittim durumu anlattım ücret iademi istedim bugün yarın hallederiz dediler ses çıkmadı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Melek 5 yıl önce

Ögrencisine müşteri diye hitab eden kurs müdürlerinizden belli vahımlıgınız komıksınız

Sayın Melek ÖREN; Öncelikle Amerikan Kültür Dil Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Melek Hanım'ın şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup Melek Hanım A1 seviyesine 05.05.2014 tarihinde kayıt olmuş olup 57 saat derse katılmıştır ve devamsızlık yapmaya başlamıştır öğretmen programından dolayı başka bir gruba alınmış olup farklı bir öğretmenle derslere devam etmiştir. Derslerin yaz tatili ve bayram tatillerinin araya girmesi sonucu genel tekrar yapılmak istenilmiştir fakat Melek Hanım bu durumdan şikayetçi olmuştur ve kaydının iptalini istemiştir. Sözleşme gereğince girdiği ders saatleri ücretleri toplanılmış olup kalan ücret iadesinin gerçekleştirilmesi için kendisi aranmıştır ve Melek Hanım dan kuruma herhangi bir geri dönüş olmamıştır. Melek Hanım dan ricamız ücret iadeniz için kurumla irtibata geçip ücret iadeniz ile ilgili görüşmenizdir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

profile-icon Melek 5 yıl önce

firma olarak ne kadar müşterilerinize değer verdiğinizi göstermediğiniz tutumunuzdan anlıyorum. SAKIN TERCİH ETMEYİN mağduriyet garantileri var memnuniyet değil !!!!

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular