Amerikan Kültür Derneği Mantık Hatası!

Zeynep Zeynep4 yıl önce

5 kur satın aldım. 4.kurda başarısız oldum. Tekrar kuru tarihi için aradılar. Yakın tarihte almak istemediğimi söyledim. Tekrar kuru olduğu için onların belirlediği tarihte başlamak zorunda imişim.

Madem öyle kalan 1 kurun farkını vereyim YDS kursuna çevirelim dedim. Siz zaten devamsızlıktan kaldınız b2 son kurdur tekrar hakkı yoktur. Biz sizin c1i b2 'nin tekrarına saydık. 2 gün devamsızlığım oldu çok eminim ki eğitim Direktörünüz 80 saatin hangi gün biteceğini bile hesaplamayı becerememiş ki biz 64 saat ders aldık.

Devam çizelgesini hesaplarken de hata yapmıştır bir daha baksın. Hadi imza atmayı unuttum falan diyelim, şöyle bir mantık hatası çıkıyor parasını verdiğim kursu neden onların belirlediği tarihte alayım?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın Zeynep ALTINIŞIK; Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; 04.05.2015 tarihinde B2 kurunu bitirmiş olup ve kurdan kaldığınız görülmüştür. Ayrıca 3 gün devamsızlığınız gözükmektedir. Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz sizi bilgilendirmek adına kurma davet etmiştir fakat kuruma gitmediğiniz tespit edilmiştir. Kur tekrarınız olduğu için istediğiniz zamanda başlayacağınızın bilgisi tarafınıza verilmemiştir. Son kurunuz olduğu için kuru tamamlamanız gerektiğini tarafınıza bildirmiştir. Bekletilmeden 26.05.2015 tarihinde başlayacak B2 sınıfına yazılmış ama kura başlamak istemediğini parasını verdiği için istediği zaman başlamak istediğini söylemiş. Son kur hakkının donduramayacağını da iletmişiz. Zeynep Hanım geri dönüş sağlamamış en son 2015 Mayıs ayında temsilciliğimiz ile görüşülmüştür. Zeynep Hanım’ın hala temsilciliğimizde kendisinin 1 kur hakkı saklı gözükmektedir. Konu ile ilgili olarak son kurunuzu tamamlamak adına lütfen en kısa süre içerisinde temsilciliğimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

profile-icon Zeynep 4 yıl önce

Kadıköy şubesi

Sayın Zeynep ALTINIŞIK; Konu ile ilgili olarak tarafımıza hangi temsilciliğimiz ile problem yaşadığınızı belirtmeniz halinde ilgili temsilcilğimiz ile iletişime geçilerek tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular