21 Ekim 2013
#2059983

Amerikan Kültür Derneği Mağduriyete Karşı İlgisiz Kaldı!

2012 ekim ayında 2+1 kur için Taksim şubesiyle sözleşme yaptık. Ancak 2013 nisan ayında eylül ayında başlamak üzere kaydımı dondurdum .Eylül ayının son zamanlarında kursa başlamak istediğimde kursun kapandığını markayla aralarındaki sözleşmenin sona erdiğini öğrendim. Kursa gidip sözleşmenin nüshasını almak istediğimde de kurs tamamen kapalıydı. Kurs tarafından hiçbir şekilde kapanacağına dair bir bilgilendirme yapılmadı.


2 kurumu aldım yalnız 1 kurluk eğitimimi alamıyorum. Markalar birliğini aradığımda konuştuğum B** hanım sürekli olarak hukuki yola başvurabileceğimi ve yapabilecekleri bir şeyin olmadığını tekrarlayıp durdu. Ben kalan 1 kurluk eğitim hakkımı almak istiyorum.

Gülşah Gülşah 1.610 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi28 Ekim 2013

    Sayın Gülşah ANIK'ın şikayeti ile ilgili olarak; Gülşah Hanım kapanan Taksim Amerikan Kültür ile yapmış olduğu sözleşmede 2 kur ücretli satın almış olup +1 kurumun Gülşah hanıma vermiş olduğu ücretsiz hediye kur hakkıdır. Hediye kurun ücreti kapanan şubeye ödenmemiştir dolayısıyla Genel Merkezden talep etmiş olduğunuz ders hakkı sağlanamamaktadır. Saygılarımla Amerikan Kültür Genel Merkezi

Ziyaretçi Yorumları