sta-4-hoverİyi Çözüm

Amerikan Kültür Derneği Kurs Ücreti İadesi Yapılmadı

Özgür Özgür5 yıl önce

Yaklaşık 5 ay önce YDS kursuna kaydoldum, fakat kurs programı ve ücreti değişince kaydımı sildirmek istedim, bu süre içerisinde kurs şirketinin tavsiyesiyle sadece 1 gün deneme dersine girdim.

Daha sonra kaydımı silmek için gerekli formları doldurdum. Aradan 5 ay geçmesine rağmen hala ödediğim ücret tarafıma iade edilmedi. 2 kez aramama rağmen bilgi verileceğini söylediler fakat sonuç yok.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın Özgür ÜSTÜNDAĞ; Öncelikle Amerikan Kültür Dil Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Özgür Bey'in şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; Özgür Bey 01.09.2014 tarihinde YDS programına kayıt işlemi gerçekleştirilmiştir. Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra 4 saat derse katılmıştır.Temsilciliğimizde girilen derslerde deneme dersi programı uygulanmamaktadır. Daha sonra kayıt olan programda zorlandığını belirterek 304 saatlik YDS programına kayıt yaptırmışır. Bu programın ücretinin yüksek olduğunu belirtilince kayıt yaptırmış olduğu YDS programlarının iptalini talep etmiştir. 09.11.2014 tarihinde iptal işlemleri gerçekleştirilmiş olup temsilciliğmiz ücret iadesi ile ilgili olarak Özgür Bey'e ulaşılamamışır. Konu ile ilgili olarak Özgür Bey'in ücret iadesi 15.03.2015 tarihinde ödeneceği bilgisi temsilciliğimiz Özgür Bey'e bilgi vermiştir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular