03 Ekim 2013
#2041320

Amerikan Kültür Derneği Kurs Aktarımı Konusunda Yanlış Bilgilendirme!

Bakırköy Amerikan Kültür Derneğine kayıt oldum. Başta o kadar ilgililer ki sürekli arıyorlar kayıt olana kadar tabi. İstanbul ili içerisinde her yere kurs aktarımı olduğunu söylediler daha sonrada öyle bir şey demedik dediler. Kurumun ismine aldanıp güvendim. Halk eğitim merkezine gitsek daha çok yardımcı olurlar. Konuyla ilgili dilekçe gönderdim şube müdürü ilgilenmedi bile para iadesi de vermiyorlar.


Tüketici haklarına şikayet edeceğim. Amerikan Kültür Derneğinin ismini kullanıyorlar resmen. Kesinlikle kurumsal bir yer değil. Bakırköy ve Beylikdüzü şubelerinin sahibi kimse gidip şubelerini incelesin bu kadar baştan sağma işlem olmaz. Yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

Fatoş Fatoş 1.657 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatoş06 Ekim 2013

    Kesinlikle kurumsal degiller gerek sosyal medyada gerekse birebir bu konuda herkesi uyariyorum isime aldanipta benim yaptigim hatayi yapmamalari icin

  • Fatoş03 Ekim 2013

    Tamamlamış mıyım? Kaç defa katılımım olmuş acaba derslere ücret ödenmeği zaman 10 defa arayan bakırköy şubesi derslere katılmadığım zaman neden aramamış bumu sizin kaliteli hizmet anlayışınız . Sürekliliği sağladınız sürece kalıcı olursunuz bu şekilde satış anlayışı olmaz. Gönüllü reklamınızı severek yapacağım kuşkunuz olmasın!

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi03 Ekim 2013

    Sayın Fatoş YILDIRIM'ın Şikayeti ile ilgili olarak; Fatoş Hanımın Bakırköy Amerikan kültür temsilciliğimizde 1+1 kuruna kayıt yaptırmış olup, 1 kurunu tamamlamış 2. kuru için ise 15.06.2013 tarihinde açılan sınıfa dahil edilerek tamamlamıştır. Fatoş hanımın satın almış olduğu eğitimler bitmiş olup, başka bir temsilcilikte alacağı kuru kalmamıştır. Saygılarımla Amerikan Kültür Genel Merkezi

Ziyaretçi Yorumları