04 Mayıs 2013 #1778842

Amerikan Kültür Derneği Kur Tekrar Hakkı!

Bu şubeyle ilgili şikayetim hiç bitmek tükenmek bilmiyorum hangisinden de başlasam bilemiyorum. Ne eğitimi eğitim ne de çalışanların bir kısmının hal ve davranışları doğru düzgün. En son bardağı taşıran da eğitimimizin sonunda bize ücretsiz olarak verilecek kur tekrarını aylar sonra almamız. Bir aya yakın süredir tekrar hakkımız bekliyoruz ve hala bize açılacak tarihi söyleyemiyorlar.


Hem kur tekrarını bu zamana kadar açıklamıyorlar hem de yazın ortasında gitmek istemediğimiz de dondurma hakkımızı kullanıp sonra tekrar sınava girip seviye tespit edileceğini söylüyorlar hem kurun başlaması uzak tarihlere atıp hemde sınavla mağdur ediliyoruz. Bu ilk mağdur edilişimiz değil zaten.

Ayşe 1.336 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe10 Eylül 2013

  c1 seviyesiyle uzaktan yakından alakam olmadan geçtim ben yine nası oldu anlamdım portfolyo falan hikaye ben sıkıldım artık şikayetten kimse tercih etmesin yeter paranızı çöpe atmayın..

 • Ayşe08 Mayıs 2013

  ben ve 4 arkadaşım 2 hafta önce söylemiş olduğunuz yere sorunumuzu anlattık ama nedense ciddiye alınmamıştık. neyse ki bugün sonunda döndüler yine hocayla ilgili bir sorun yaşayacağımıza ben ve arkadaşlarım neredeyse eminiz umarız bu kurda boşa geçen b1 kuru gibi bize hiç bir şey katmadan bitmez amerikan kültür derneğinde öğrenciyseniz anca umabiliyosunuz çünkü.

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Sayın Ayşe İNAN'ın şikayetiyle ilgili olarak Şikâyetiniz bağlı bulunduğunuz temsilciliğin en üst düzey yetkilisine iletilmiştir. İlgili yönetici şikâyetinizi 3 iş günü içerisinde çözmediği takdirde, [email protected] mail adresine mail atarsanız bizzat genel merkezimiz konuya müdahil olarak şikâyetinizi çözümleyecektir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkezi.

 • Ayşe07 Mayıs 2013

  Benim anlamadığım bu konuda şikayetimi iletmediğim yer kalmadı ama amerikan kültür derneğinden en ufak bir dönüş olmadı ne olumlu ne olumsuz.Hayatımda bu kadar sorumsuz ve ciddiyetsiz bir kurum daha görmedim umarım şikayetleri gören hiç kimsenin tercihi bu kurs yönünde olmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön