07 Ekim 2015
#3884592

Amerikan Kültür Derneği Kapandı Ortada Kaldık!

Bartın'da üni. Okumaktayım ve Amerikan Kültür Derneği yabancı dil kursuna yazıldım. Kursta sürekli öğretmen değişikliği yapıldığından dolayı pek memnun değildik ama tek dil kursu olduğundan mecburduk. Daha sonra bütün Amerikan kültürlerdeki arkadaşlarım 'Traveller' kitabı kullanırken biz hala global inside kullandık düzelecek dendi düzelmedi her neyse iki kurum bitti diğer kurun eylül ayında (2015) başlanacağı söylendi. Fakat ne bir haber ne bir iletişim var memleketten geldiğimde kursa gittim fakat kurs kapanmış ve bize bir şey söylenmedi. Bir yetkili yok haber veren yok benim hala bir kurum var ve zamanı geçtiği halde dersler başlamadı. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mert Mert 2.114 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mert20 Ekim 2015

    Mağduriyetim giderilmedi ve hala bana bir açıklama yapılmadı herhangi bir dükkan değil bu koskoca Amerikan Kültür Derneği ama 2 hafta oldu ses yok bu derece ciddiyetsiz ve lakayıt bir kurum görmedim. Zaman hep aleyhimize işlerken hala çözülecek diye masallar anlatmasın kimse.

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi07 Ekim 2015

    Sayın Mert ERDURAN; Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup kurumun devir işlemi gerçekleşmektedir Devir işlemleri gerçekleşmesinin ardından tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler