26 Mayıs 2015

Amerikan Kültür Derneği İngilizce Öğrenmek İmkansız!

Amerikan Kültür Derneği'nde A1 ve A2 seviyesini yapmış oldukları sınavlarla geçtikten sonra B1 kurunda yabancı hocanın girmesiyle aslında hiçbir şey öğrenmediğimi B1 öğrencisi olmadığı anladım. Yalnız şöyle enteresan bir durum var B1 sınıfının hocası sınıfta 3 kişi ile ders yaptı 3 kişi de kurumun öğrencisi değil. Dışarıdan katılanlar. Bir buçuk ay boyunca bu şekilde gidip geldik en son bizi aradılar seviye tesbiti yapmışlar sınıfta seviye eşitsizliği varmış o yüzden bizi tekrar başlatacaklarmış. Tekrar başladık hoca ilk derste fiilin 3.hali ile ilgili örnekler yapıyor ama biz A2'de görmemiştik. Hoca A2'de görmemiz gerektiğini bunu kurumla konuşmamız gerektiğini söyledi.

Mehmet 4.005 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet24 Haziran 2015

  Biz a1 e 10 kişi ile başladık. Bütün arkadaşları arayıp tek tek sorun bir kişi sizden memnun olsun size haksızlık yaptığım için sizden özür dileyeceğim. Maltepe Amerikan kültürü arayıp o arkadaşların telefonlarından ulaşabilirsiniz.

 • Mehmet24 Haziran 2015

  Sayın Genel merkez size ne anlattılar bilmiyorum. Ben yazıyı 26 Mayıs'ta yazmışım 5 Haziran'da bitecek hediye kuruna nasıl katılmam devam ediyorum zaten 26 Mayıs'tan 5 Haziran'a 10 gün kalmış. Buraya yazmadan kendilerine gittiğimde telafi dersi olduğunu ama mesai saati içinde olduğunu söylediler. Mesai saatinde nasıl gideceğim. Benim sizle anlaşmam mesai saati dışında ders görmem. Sizin anlamadığınız öğretme metodunda sıkıntı olduğunu düşünmekteyim. Beni arayan kişiyede söyledim oda haklı olduğumu buna ilişkin başka eleştirler aldıklarını gerekli düzenlemelerin yapılacağını söyledi. Ama bana bir faydası olmadıktan sonra bir anlamı yok. Sizden bir beklentimde yok. Buraya yazmamdaki amaç İngilizce kursuna gidecek olan başka arkadaşların bunları okuyup öyle hareket etmesi.

 • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi02 Haziran 2015

  Sayın Mehmet TEKSOY; Öncelikle Amerikan Kültür Dil Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Mehmet Bey'in şikayeti ile ilgili temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup Mehmet Bey ile iletişime geçtiklerini ve Mehmet Bey mesaiye kaldığı için 5 Haziranda bitecek olan hediye kuruna katılamayacağını belirtmiştir. Temsilciliğimiz Mehmet Bey’e telafi dersi verebileceklerini belirtmiştir fakat tekrar mesaiye kaldığı için katılamayacağını belirtmiştir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

 • Mehmet26 Mayıs 2015

  Bize mesai saati içinde zaten dersler olduğunu bunlara gelebileceğimi söylediler iyide çalışan insan mesai saatinde nasıl gelecek. Anlayacağınız Burada İngilizce öğrenmek koca bir yalan İngilizce öğrenmek istiyorsanız özel hoca tutun o şekilde öğrenin. Kurs boyunca zamanları öğretiyorlar. İyide adam kelime bilmiyor. Zaman öğrense ne olur. Nasıl öğretilmesi gerektiğini ben bilemem ama bu şekilde öğrenilmeyeceğini biliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön