sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Amerikan Kültür Derneği İade Süreci!

Ertug Ertug4 yıl önce

27.01.2015 tarihinde YDS kursu için 50 özel ders üzerinden anlaşma sağladık ve ücret ödemesini gerçekleştirdim. Fakat 02.02.2015 tarihinde bel fıtığı rahatsızlığım ortaya çıktığı için kursa başlayamayacağımı belirterek 08.02.2015 tarihinde kuruma dilekçe ve rapor ile durumumu beyan ettim.

21.02.2015'te iadenin olacağına dair sürecin onaylandığı bilgisi verildi. Sonuç alamadığım için tekrar iletişime geçtim ve 13.03.2014'te Mart ayı içerisinde iade işlemi yapılacağına dair mesaj atıldı. Mart ayı bitmiş olmasına rağmen ve kurumla defalarca iletişime geçmiş olmama rağmen halen tarafıma bir ödeme yapılmadı. Genel merkez tarafından muhatap olabileceğim kimseyi bulamıyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ertug 4 yıl önce

Sayın yetkili, ücret iadesi yapmama konusundaki ısrarınız hala sürmektedir. Eğer iadesi yapmamakta ısrarcı iseniz ben konuyu başka platformlara taşıyıp yasal olarak süreci başlatayım.

profile-icon Ertug 4 yıl önce

Öncelikle Amerikan Kültür Derneği dil Okullarına göstermiş olduğum ilgiden ötürü çok pişmanım. 45 gündür süreç bugün yarın yatırılacak şeklinde geçmektedir. Şubenizin banka hesaplarındaki problem bu iadenin zamanında yapılmamasını açıklamıyor. Sizin problemleriniz beni mağdur ediyor. Genelde tüketicilerden para almaya gelince hesaplarınızda bir problem yokken ödeme yapmaya gelince nedense bir problem oluşuyor. Bana ücret iade tarihi belirtin...

Sayın Ertuğ ERSOY; Öncelikle Amerikan Kültür Dil Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Ertuğ Bey'in şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; Ertuğ Bey'in ücret iadesi kurumun banka hesapları ile ilgili problem olduğu belirtilmiş olup anlaşmalı başka bir banka tarafından ücret iadesi yapılacaktır. Konu ile ilgili olarak bankaya talimat verilmiştir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler