17 Eylül 2013 #2015245

Amerikan Kültür Derneği Giden Paralar ve İlgisizlik!

Bundan 1. 5 sene önce kayıt oldum ve 1 kur devam ettim. Sonra kaydımı dondurdum. Bu Mayıs'tan beri de tekrar başlamak için haber bekledim ve ben durmadan aradım. Epey oyalandıktan sonra, Ağustos ayında gittiğimde Eylül'ün ortasında başlayabileceğimi söylediler. Başka bir arkadaşıma ise kursun kapandığını söylemişler aynı hafta içinde. Gittiğimde yardımcı olmadılar, genel merkezi aramamı söylediler. Orası da başka bir numaraya yönlendirdi sonuçta kimse yardımcı olmadı.


Temmuz ayına kadar mağdur öğrencileri başka yerlere aktardıklarını söylediler. (Ben neyim?) 2 kur hakkım daha var ve ben paramın geri iadesini istiyorum.

Yasemin 1.274 Okunma

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın Yasemin ÇOLAK'ın Şikayeti ile ilgili olarak; İlgili şubenin temsilcilik sözleşmesi Nisan ayında fesih edilmiştir. Bu noktada iptal edilen bayiliğe yaptırım yapılamamaktadır. Bu kuruluş hakkında hukuki işlemler başlatılmış olup, Nisan ayından önce kursa kayıt yaptırmış öğrencilerimizin mağduriyetlerini gidermek adına Amerikan Kültür Dil Okullarımızda yarım kalan eğitimlerini tamamlamaları sağlanacaktır. Başka bir Temsilciliğimizde eğitime başlayabilmeniz için ; eski temsilciliğimizle yapmış olduğunuz sözleşmenizin nüshasını, ödeme yaptığınıza dair senet, makbuz,slip , hangi tarihlerde eğitime başladığınızı, kaç kur satın aldığınızı, ne kadar ödediğinizi , kayıt dondurma işlemi yapıp yapmadığınızı bizlere bu bilgileri [email protected] mail adresimize gönderdiğiniz taktirde sizden hiç para talep etmeden kaldığınız yerden eğitiminize devam etmeniz sağlanacaktır. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön