30 Nisan 2013
#1771018

Amerikan Kültür Derneği Eğitim Veremediği Gibi Ücret İadesi Yapmıyor!

Amerikan kültür derneğine 17 mart tarihinde kayıt oldum. aynı hafta başlayacak eğitim 1 hafta gecikti. Neyse dedim. Aradan 3 hafta geçti eğitmen gelmemeye başladı. Zaten ilk baştan sorun vardı. Erken çıkarıyordu yada ders anlatmıyordu. Sonrasında Şube müdürü inci hanıma şikayet ettik hocanın işten atıldığını söyledi ve yeni hoca tahsis etti.


Buradan 2 haftamız daha gitti. 2 gün önce de öğrendim ki kursa başladığım yer aslında amerikan kültür değilmiş. 3 ay önce sözleşmeleri iptal edilmiş. Ek olarak hoca da işten atılmamış başka sınıfa verilmiş. Günlerdir işlediğimiz dersten bir şey anlamadık.

Yusuf Yusuf 764 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sayın Yusuf SEÇKİN 'in şikayeti ile ilgili olarak; Genel Merkez tarafınca Yusuf Bey ile görüşülmüş olunup, eğitim gördükleri Taksim Amerikan Kültür öğrencilerinin sınıf listesini tarafımıza iletmeleri beklenmektedir. Yusuf Bey arzu ederlerse Aksaray Amerikan Kültür ve ya Şişli Amerikan Kültür temsilciliklerimizde eğitimlerine devam edebilirler bilgisi kendilerine verilmiştir. Saygılarımla Amerikan Kültür Genel Merkezi

Ziyaretçi Yorumları