sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Amerikan Kültür Derneği Eğitim Kalitesi!

Ümit Ümit11 Eylül 2015 09:07

Maalesef peşin para vererek 6 dönem eğitim aldığımız Amerikan Kültür Derneği Maltepe şubesinde 60 - 70 farklı arkadaşımızla aynı sınıflarda yer aldım. Herkesi memnun edemezsiniz ama tanıdığım 60 arkadaşımın hiçbiri memnun değildi ve bu kurumlardan memnun olan bir tek bireye bile denk gelmedim.

Bu şikayetimi karalamak için yazmadım kurumu sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tek harf abartı ve yalan yoktur cümlelerimde. Bizlerde muhteşem öğrenciler değildik ama kursumuz maalesef içler acısıydı ve hedef tamamen ticari.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sayın Ümit AYDIN; Ümit Bey’in şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; Ümit Bey B1 seviyesinde olmasına rağmen B2 sertifikası talebinde bulunmuştur. Temsilciliğimizin uzman öğretmen gözleminde yapılan seviye tespit sınavına alınmıştır. Seviye tespit sınavı sonrası ve sonucunda tekrar seviyesi B1 çıkmıştır. Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz Ümit Bey’ e bilgi vermiştir. Konu ile ilgili olarak Ümit Bey’e sözleşme şartları doğrultusunda prosedürler uygulanmıştır. Sözleşme şartları dışına çıkılmamış olup herhangi bir ticari faaliyet içeren bir husus görülmemiştir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler