11 Ağustos

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Ücret İadesini Yapmadı.

Amerikan Kültür Ümitköy yabancı dil kurslarına geçen sene Eylül başında peşin ödediğimiz paranın, öğretmenleri işten ayrıldığı için gitmediğimiz 2.dönem bedelini alamıyoruz. Kayıt esnasında böyle konuşmuyorlar elbette. Markanın verdiği güvenle tamamını ödeme hatasında bulunduk. Ücret iadesi hala yapılmadı. Her seferinde biz sizi 1 saate arayacağız diyor ve geri dönüş yapmıyorlar. Bin TL için Ümitköy Amerikan Kültür Derneği yabancı dil kursunu işleten kişinin; kendisini, markayı ve her seferinde telefona çıkarttığı muhasebecisini düşürdüğü duruma bak! Parayı sokaktan toplamıyoruz ki lanet olsun deyip bırakalım, avukat masrafını bile karşılamaz ki bu para! Hakem Heyeti'ne gideceğiz son çare. Allah kimsenin hakkını kimseye yedirmez çıkar elbet!

Mine 7.690 Okunma

Cevaplar

  • Mine 15 Eylül

    15 Eylül'de ödeme yapacağınızı bildirmiştiniz, bugün 15 Eylül! Sizi aradık ve her zamanki gibi muhasebeciniz biz sizi arayacağız dedi, aramadı ve ödeme yapılmadı. Nasıl bir eğitimcisiniz siz. Ayıptır ya! Gerekirse her hafta başı bu siteden ve diğer mecralardan yazarak sizi insanlara anlatacağım. Kimse bizim gibi mağdur olmasın.

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi15 Ağustos

    Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz Mine Hanım ile iletişime geçilerek 15.09.2017 tarihinde ücret iadesi gerçekleştirileceği konusunda mutabık kalınmıştır. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

  • Mine 11 Ağustos

    Genel merkezleri, haziran'da yazdığım şikayetin altına: - Ümitköy Amerikan Kültür Derneği şubemiz ile görüştük, 10.08.2107 de ücret iadeniz yapılacak dedi. Fakat Ağustos 10 geçti, ödeme yapılmadı. Şubeyi aradım, biz sizi 1 saate arayacağız dediler, aramadılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön