17 Aralık 2015

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Başta Anlaştığım Üç Kurdan Birini İptal Ettiler.

Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları'nın Kurtköy temsilciliğinde 3 kur olarak bir anlaşma yapıp kursa başladım. B1 kurunda kendimi yeterli görmediğim için sınavdan kur atlamama yetecek puanı almama rağmen kur tekrarı almak istediğimi söyledim ve tekrar aldım. Kur bittikten sonra B2'ye geçemeyeceğimi ücreti ödenen ders saatini doldurmuş olduğumu söylediler. Kur tekrarı vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar, sınavdan düşük not alanları da quizle falan bir şekilde geçirmeye bakıyorlar.

Esra 1.687 Okunma

Cevaplar

  • Esra 20 Aralık 2015

    Öğretmeninde onayı alınmak şartı varsa eğer kurum kur tekrarı vermemek için mutlaka geçirmek için uğraşır ben eğer kendimi gerçekten o kurda başarılı görsem vaktime yazık değil mi neden tekrar almak istiyim. Soylediğim gibi geçirmek için her şeyi yapar eğer tekrarda verirse bu şekilde 3 kurdan birini iptal eder.

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi18 Aralık 2015

    Sayın Esra CAYMAZ; Konu ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; 3 kur eğitim aldığınız görülmüştür 2 defa A2 1 defada B1 kuru aldığınz görülmüştür. Kurunuzdan geçmiş olmanıza rağmen kendi isteğiniz ile A2 kurunuzu tekrar almak istemişsiniz ve temsilciliğimiz bu talebiniz kabul etmişleridir. Bu süreç içeirisnde eğitimizniz tamamlamıştır. Sözleşmedeki ücretsiz kur tekrarı hakkı şu şekildedir; Öğenci derslere %90 oranında devam ettiği takdirde ve devamsızlık sınırını aşmadığı sürece ve yapılan kur geçme sınavından öğretmeninde onayı alınarak kur tekrarı verilebilir yada öğrenci sağlık sorunları sebebi ile derslere katılım göstermemişse eğer sağlık raporu ile birlikte tekrardan ücretsiz olarak kur alma hakkına sahiptirler. Konu ile igili olarak temsilciliğimizden herhangi bir kur alacağınız kalmamaıştır. Saygılaımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön