30 Nisan 2013

Amerikan Kültür Derneği Para İademi İstiyorum!

1 ay önce kayıt olduğum taksim şubesinin 3 ay önce sözleşmesi bitmiş ancak Amerikan Kült. sitesinde bugün taksim şubesi kalktı. Ayrıca 1 aydır düzgün ders almadık. Eğitmen derse gelmedi ve bize haber verilmedi ders yok diye. Başka eğitmen verilecek dendi oda hızlı hızlı geçti hiçbir şey anlamadık. Seviye tespit sınavı dahi yapılmadı. En fazla 7 kişi olacak sınıfa farklı seviyelerde 9 kişi koydular ki ben vip parası ödedim az kişi ile ders yapmak için.

Bugün sınıfça görüşmek istedik ve kursta yetkili yok. oradaki sekreter gibi görünen şahıs dalga geçer vaziyette konuştu ve bizim arkamızdan hemen çıktı gitti. Paramızı iade istiyoruz vermiyorlar. Dava etmek zorunda kalacağım manevi tazminat dahil.

Selcen 258 Okunma

Cevaplar

  • Selcen 20 Ağustos 2013

    merhaba, kesinlikle eğitime güvenemdiğim bir kuruma tekrar başlamam beklenemez. ayrıca dilekçelerimiz kabul edilip para iadesi yapılacağı iletilmesine rağmen yapılmadı. ilgili kişilerib telefonları kapalı ve mailleri de kullanım dışı olmuş durumda. şubenin telefonlarını da açan yok. genel merkezi aradığımızda ilgili şahsın kapalı cep telefonunu verip yardımcı olmuyor.

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sayın Selcen Birben 'in Şikayeti ile ilgili olarak; İlgili şubenin temsilcilik sözleşmesi fesih edilmiştir. Bu noktada iptal edilen bayiliğe yaptırım yapılamamaktadır. Bu kuruluş hakkında hukuki işlemler başlatılmış olup, eğitimini tamamlayamayan öğrencilerimizin Genel Merkezimiz tarafından 15 Haziran itibariyle Taksim’de eğitime başlayacak olan yeni yerimizde eğitimlerini tamamlamaları sağlanacaktır. Lütfen başvurular için uyarı@amerikankultur.org.tr adresini kullanınız bilgisi tarafımızca Selcen Hanıma iletilmiştir. Saygılarımla Amerikan Kültür Genel Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön