Amerikan Kültür Derneği Özel Ders Anlaşmamıza Uymadı!

Yunus Emre D. |

Erzurum şubenizden 20 saat özel ders aldım. Derslerin arası 1 haftayı geçmemesi gerektiği halde( sözleşmede böyle yazıyor) bazı derslerin arası 10 günü bulmuştur. Bir aydan fazla süre olduğu halde dersleri yetiştiremediler ve hazırlık sınavı için İstanbul'a gittim. 4 dersi yetiştiremediler.Şimdi benden o 4 dersin parasını da ödememi istiyorlar. Halbuki sözleşmede memnun olmazsanız 16 derste kesebilirsiniz yazıyor. Ben tavsiye üzerine kursunuza geldim ve hiç memnun kalmadığımı belirteyim.

Etiketler :

Ücret / Ödeme Ders Programı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre D.
  03 Eylül
  11:14

  ben en geç ayin 8 ve ya 9unda hareket edecegimi soyledim. ve ders tarihlerimi de yazayim.
  3 temmuz 2 ders
  13 temmuz 2 ders
  19 temmuz 2 ders
  22 temmuz 2 ders
  24 temmuz 2 ders
  6 agustos 2 ders
  7 agustos 4 ders.
  derslerin arasi 1 haftayi gecmemesi gerektigini belirten sizsiniz. halbuki 1 ayda 10 ders islemissiniz. aralarinda 14 gun olan dersler bile var. sonra 3 gune 10 ders sikistirmaya calisiyorsunuz. hem de bahsettiginiz gibi bir program yok. her dersten once benim defalarca aramamla dersi ayarlayabiliyordum. simdi bana karsi olmayan bir programla savunma yapmaya calisiyorsunuz. lutfen en azindan basit bir magaza kadar bile olsa musterilerinize saygi gosterin

 • 03 Eylül
  10:18

  Sayın Yunus Emre Demirci;

  Öncelikle Amerikan Kültür Dil Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Yunus Bey'in şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup 20 saat özel listening dersi almak üzere kuruma kaydınızı gerçekleştirmişsiniz. Kayıt esnasında 1 Aylık süre içerisinde almak istediğiniz dersin programı kurum öğretmenine verilmiştir. 20 ders saatiniz tamamlanmış olup 08.08.2014 tarihinde derse katılmadığınız görülmüştür. Sizde takdir edersiniz ki devamsızlıklarda ve telafi ders almak istenildiğinde 24 saat önceden herhangi bir talep de bulunmamış olup ve herhangi bir talepte de bulunmadığınızdan dolayı yok yazılmışsınız. 10.08.2014 tarihinde şehir dışı programınız ile ilgili öğretmene bilgi verilmiştir. Belirttiğiniz 16 ders saati içerisinde kayıt iptali ile ilgili grup programına kayıt olan öğrenciler için geçerlidir.Kayıt iptali ve sözleşme iptallerinde kuruma yazılı olarak başvurulması gerekmektedir.

  Saygılarımızla
  Amerikan Kültür
  Genel Merkez