24 Nisan 2013

Amerikan Kültür Derneği Kur Başlarında Dondurma İşlemi Yapılamıyor!

Kur başlayalı 2 hafta oldu , dondurma talebinde bulundum 10 gün boyunca oyaladılar ve sonra ölmayacağını söylediler a1 seviyesinin eğitimini bile doğru düzgün alamadım çok fazla eksiğim var iken A2 kuruna geçirdiler , ister istemez insanda kurstan bir soğuma uzaklaşma oluyor kur başladığında .

Şu an devam etmek istemediğimi söylememe rağmen olaya tamamen ticari bakan bir kurum ! Gerekirse tamamını ödemeyi peşimi bırakmalarını dahi söyledim yok kurtulamıyosun da, stajyer görevli etüt hocalarından size özel ders aldıralım kuru öyle bitirin gibi teklifler sunuyorlar. Şimdi bana , kursa böyle bağlıycaklarını düşünüyorlar ama nafile istemiyorum gitmek ve zoraki koşuyorlar her şey çok mantıksız!

Hazal 706 Okunma

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Hazal ÖZFALCI'nın şikayetiyle ilgili olarak Hazal hanım 25 Mart tarihinde açılan A2HİA sınıfı açıldıktan sonra kayıt dondurmak istemiştir. Dersler başladıktan sonra kayıt dondurma yapılamamaktadır. Kurum yetkilisi Hazal hanım ile görüşüp eksik derslerinin telafi edilerek kurun bitirilmesi daha sonra kayıt dondurması önerilmiştir.Kurumumuzun eğitim koordinatörü ile birlikte Hazal hanıma özel program hazırlanmıştır.Kurumumuz Hazal hanımın sağlıklı bir biçimde kurlarını tamamlaması için her türlü yardımda bulunmuştur. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön