Amerikan Kültür Derneği Kayıtta Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

Ayşen D. |

Amerikan Kültür Derneği Dil Okullarının Yalova şubesinden 2+1 kur aldım ancak kayıt esnasında son sınıf olduğumu 3. kuru burada alamayacağımı kurumsal olduklarından ötürü başka ildeki şubeye devrinin mümkün olup olmadığını üstüne basarak sorduğum ve benim için önemli tek konuydu.

Bu sorum karşısında bana devrin mümkün olduğunu fiyat farkının ödemem dışında bir hususu olmadığını ifade ettiler. Mezun olup 3. kuru alamadığımı belirttikten sonra 3. kurun devrinin mümkün olmadığını onun hediye olduğunu söylediler. Ancak bu husus kayıt esnasında tarafıma söylenmedi ve taraflarından mağduriyetim söz konusu oldu ne devir gerçekleşti ne para iadesi.

Etiketler :

Yanlış Bilgilendirme Ücret / Senet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  13:33

  Sayın Ayşen DOĞAN;

  Ayşen Hanım’ın şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup;

  Ayşen Hanım 2014 tarihinde kayıt ,işlemini gerçekleştirmiştir. Şu ana kadar tüm kurlarının bitmesi gerekirken Ayşen Hanım derslerde devamsızlık yaptığından dolayı kuru tamamlanılmamıştır. Ayşen Hanım’ ın son kuru hediye kurdur. Hediye kurların ücret iadesi yapılamaz ,dondurulamaz veya sözleşme iptali istenilemez. Konu ile ilgili olarak Ayşen Hanım hediye olan son kurunu başka birine devredebilir veya kendisi eğitimini tamamlayabilir.

  Saygılarımızla
  Amerikan Kültür
  Genel Merkez