14 Temmuz 2015

Amerikan Kültür Derneği Kayıtta Yanlış Bilgilendirme Yaptı.

Amerikan Kültür Derneği Dil Okullarının Yalova şubesinden 2+1 kur aldım ancak kayıt esnasında son sınıf olduğumu 3. kuru burada alamayacağımı kurumsal olduklarından ötürü başka ildeki şubeye devrinin mümkün olup olmadığını üstüne basarak sorduğum ve benim için önemli tek konuydu.

Bu sorum karşısında bana devrin mümkün olduğunu fiyat farkının ödemem dışında bir hususu olmadığını ifade ettiler. Mezun olup 3. kuru alamadığımı belirttikten sonra 3. kurun devrinin mümkün olmadığını onun hediye olduğunu söylediler. Ancak bu husus kayıt esnasında tarafıma söylenmedi ve taraflarından mağduriyetim söz konusu oldu ne devir gerçekleşti ne para iadesi.

Ayşen 3.208 Okunma

Cevaplar

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Sayın Ayşen DOĞAN; Ayşen Hanım’ın şikayeti ile ilgili olarak temsilciliğimiz ile görüşülmüş olup; Ayşen Hanım 2014 tarihinde kayıt ,işlemini gerçekleştirmiştir. Şu ana kadar tüm kurlarının bitmesi gerekirken Ayşen Hanım derslerde devamsızlık yaptığından dolayı kuru tamamlanılmamıştır. Ayşen Hanım’ ın son kuru hediye kurdur. Hediye kurların ücret iadesi yapılamaz ,dondurulamaz veya sözleşme iptali istenilemez. Konu ile ilgili olarak Ayşen Hanım hediye olan son kurunu başka birine devredebilir veya kendisi eğitimini tamamlayabilir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön