23 Aralık 2014

Amerikan Kültür Derneği Hala Ödeme Yapılmadı!

8 Mart'ta başvurduğum. Müdür B. beyle görüştük kendisi 3000 TL karşılığında,128 saat haftada 2 gün birebir TOEFL kursuna yazıldım. 10 Mart 2014 peşin olarak bu parayı hesabına aktardım fakat 3. haftadan sonra 12 Nisan tarihinde babam vefat etti. Bana ders veren hocanın işten ayrılması ve kurs zamanlarının ayarlanmadığından dolayı devam edemediğim kurstan ayrılmak istedim. Kurs müdürü bir dilekçe yazdırdı 30-60 gün arasında iade edeceğini belirtti 90 gün geçti genel merkezle konuştum 120 gün geçti hala ödeme yapılmadı ve genel merkezde çok ilgili davranmadı. Kurumsallığına güvenip nakit ödediğim parayı iade etmiyorlar. Hala ödeme için yıl sonuna kadar vakit istiyorlar. Yıl bitti.

M.erdem 7.200 Okunma

Cevaplar

  • M.erdem19 Mart 2015

    Avukatımla görüştük senet yaptık.

  • M.erdem30 Aralık 2014

    Bu gün 30 Aralık 2014 bir ödeme yapıldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ne arayan ne soran var. Milli eğitim müdürlüğüne de şikayette bulundum. Ne yazık ki Hala bir sonuç alamadım. Otomatik cevaplama hızlı çözüm odaksız firma. Cevapları standart iade konusunda zaman bile veremeyecek kadar kurumsal firma!

  • Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları Temsilcisi23 Aralık 2014

    Sayın Mustafa Erdem KORKMAZ; Öncelikle Amerikan Kültür Dil Okullarına göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz. Ücret iadeniz ile ilgili olarak Barış Bey ile daha önceki sizin ve Genel Merkezin görüşmelerinize istinaden tekrardan görüşülmüş olup ücret iadeniz en kısa süre içerisinde tarafınıza yapılacağı bilgisi verilmiştir. Saygılarımızla Amerikan Kültür Genel Merkez

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön