02 Mayıs 2013 #1775854

Amerikadaniste.com TNT Hizmet Ücreti Karşılığı Shipzip İle Gönderiyorlar!

Yurtdışındaki paketlerimin tarafıma ulaştırılırken TNT kullanılmasını istediğimi birçok kez müşteri hizmetlerine belirttim. Daha önceden birkaç defa şikayetimi bildirmeme, birkaç defa bu konuda sistemlerine not düştüklerini söylemelerine rağmen, bugün gönderttiğim paketlerimin yine shipzip diye ucuz nakliye sistemleri ile gönderildiğini görüyorum.


Her seferinde, " Bundan sonra sizin paketleriniz kesinlikle TNT ile gönderilecektir" denmesine rağmen halen keyfi gönderime devam ediyorsunuz. Sözünüze güvenemeyeceksek, paketlerimizi size gönderdiğimizde kaybolmayacaklarından nasıl emin olabliriz ?

Timur 5.213 Okunma

Cevaplar

  • Timur02 Mayıs 2013

    Müşterinizi yanıltma şurada başlıyor; üyelerinize paketlerini DHL, TNT Shipzip gibi firmalar tarafından gönderildiğini söyleyip, her seferinde Shipzip diye ne olduğu belli olmayan kargo firmasını kullanıyorsunuz ki bunu, bugün bana bundan sonraki kargolarımla ilgili vermiş olduğunuz sözün aynısını daha önceden 3 kere daha vermenize ragmen yapabiilyorsunuz. Telefon görüşmemizde hatanızı kabul edip, özür dileyip, bu platformda haklı gözükmek için çabalıyorsunuz.

  • Amerikadaniste.com Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Üyemize, Amerikadaniste.com üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için bize imkan tanıyan bu paylaşımı için teşekkür ediyoruz. Amerikadaniste.com ekspres kargo hizmeti veren bir kuruluştur. Üyelerimizin paketleri DHL, TNT ve ShipZip gibi ekspres kargo hizmeti veren kurumlarla Türkiye`ye sevkedilmektedir. Amerikadaniste.com'un kargo ücretleri sabit olup, iş ortağımız olan express kargo firmalarına özel ayrı fiyatlandırmalar bulunmamaktadır. Çalışmış olduğumuz kargo firmalarının hepsi ekspres kargo hizmeti vermektedir. Amerika'dan üyelerimizin Türkiye adreslerine yönlendirilen paketler, 2-3 iş günü içinde üyelerimize teslim olmaktadır. Üyemizin 30.04.2013 ve 01.05.2013 tarihlerinde Amerika'dan Türkiye'ye gönderilen paketleri belirtilmiş olan zaman dilimlerinde kendisine teslim edilecektir. Amerikadaniste.com üye hizmetleri ekibi, gün içerisinde üyemizi arayarak gerekli bilgilendirmeleri kendisine aktarmıştır. Yine de üyemizin talebi üzerine, kendisinin bundan sonra Türkiye`ye yönlendirmiş olduğu paketleri TNT kargo firmasıyla sevkedilecektir. Bu konu gerek Türkiye kargo operasyonumuz yetkililerine, gerekse de Amerika kargo operasyonu yetkililerine iletilmiştir. Üyelerimizin yaşadıkları sorunları anlamak ve üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için bir imkan sunan bu şikayeti nedeniyle üyemize teşekkür ediyor, her türlü şikayet ve önerinizin Amerikadaniste.com Üye Hizmetleri birimi tarafından dikkatle değerlendirildiğini belirtmek istiyoruz. Saygılarımızla, Amerikadaniste.com Üye Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön