American Life Tarafından Yanıltıldım!

Nuri S. |

2016 Şubat ayında Kadıköy American Life Eğitim Kurumunda başlayan eğitim sürecim tamamen kabusa döndü. Plan ve programsızlıktan yakınarak kurstan ayrılmaya çalıştık bize çeşitli çözümler sunarak kura devam edin, eğer memnun kalmazsanız paranızın tamamını iade edeceğiz şeklinde vaatlerde bulundular.

Eğitmenleri değiştirdiler, birden fazla eğitmen aynı hafta içerisinde bizimle ilgileniyordu fakat bir türlü plan, program yapamadılar. En son sizin önerilerinizi denedik çözüme kavuşamıyoruz, bizim için vakit kaybı oluyor dedik, kurstan ayrılacağımızı beyan ettik. Yönetim değiştiği için kesinlikle ücretin verilmeyeceğini beyan ediyor, dayanak olarak da senin paranı ben almadım ki ben veriyim diyor. Ayrıca kurumun isim hakkını elinde bulunduran kişi size sözü veren kimse gidin ondan isteyin ben söz vermedim diyerek talebimizi olumsuz karşılıyor.

Etiketler :

Yönetim - Sekreterya Sınav ve Kur İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 11 Haziran
    18:17

    Kadıköy şubemizin yönetimi, kurumumuzun hizmet standartlarına uyulmadığı için değiştirilmiştir. Almış olduğu hizmet dolayısıyla kurumumuza memnuniyetsizliklerini ileten tüm öğrencilerimize ücretsiz dersler verilerek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.