23 Nisan 2013 #1758926

American Academy Hizmetten Memnun Değilim!

TAD adına güvenerek oğlum ve ben Manisa şb. Ağustos 201 kayıt yaptırdık. Broşür ve sözlü anlatımlarında bahsedilen eğitim ve fiziki koşullardan eser yoktu. Kitaplar gelmedi, sınıfta UFO ile ısındılar, sınıf ve sandalyeler pislik içindeydi. Cafe'si herkese açıktı ve her yaştan çocuklar fosur fosur sigara içiyordu. TAD Ankara'dan sertifikasız hoca derse girdi.En az 3 hafta boş geçti, dolu geçen haftalarda da çizgi film seyredildi . 8 katlı binada yangın merdiveni bile yok. Merkez, bayiliği vermiş sonra da hiç denetlememiş Allaha emanet bir yer. 3 hafta sonu devam ettik ve ücret iadesini talep ettik. Merkez Ankara bizi haklı bulmasına rağmen ücret iadesi yapmadı. 3. 000 tl iadesini talep ediyoruz.

Güven 1.111 Okunma

Cevaplar

 • Güven13 Ekim 2016

  Tüketici Hakem Heyeti kararını görünce hemen yorum yazan Türk Amerikan Derneği, mahkemede ayıplı hizmetten mahkum olunca, sabıkalı olunca neden yorum yapmıyorsunuz.? Bu sabıkayı da reklamlarınızda kullanın, çok acayip ayıplı hizmet veririz deyin...

 • Güven03 Mayıs 2015

  Artık ayıplı hizmet ten sabıkalısınız... Mhkeme kararını verdi:::2013 yılında başlayan mahkeme süreci "Türk Amerikan Derneği" markası olan American Academy şirketinin Manisa şubesinin mahkumiyeti ve ayıplı hizmet verdiği kararırla lehime sonuçlanmıştır. 3.000 TL olan kurs ücretini 5.000 TL nakit olarak almış bulunuyorum. 16-07-2013 tarihinde tüketici hakem heyeti kararı sonrası yukarıdaki yorumu yapan sabıkalı şirketin mahkumiyet sonrası yorumunu hiç merak etmiyorum. Ayıplı hizmet veren Türk Amerikan derneği markası american academy e bu bir ders olsun, sABIKA kayıtları hayırlı olsun... Hakkını arayacak insanlara da umut olsun. Bu tarz sorumsuz ve vurdumduymaz şirketlere karşı mücadeleyi bırakmayın. İşin komik olan tarafı, kendi markası olduğu halde Türk Amerikan DERNEĞİnin, aMERİCAN academy ile ilgimiz yok şeklinde savunma yapmasıdır... Yahu kendi web sayfanızı da okumuyor musunuz... Zamanında olaya sahip çıksaydınız mahkum ve sabıkalı olmayacaktınız.

 • Güven21 Kasım 2014

  Mahkeme devam ediyor....2. kişi bilirkişi kapı gibi" ayıp hizmet" raporu verdi...Süreç devam ediyor....3. bilir kişi tayin edildi...Haklıyız kazanacağız !!!!!!

 • Güven15 Ağustos 2013

  Davayı açtım.mahkeme süreci başlıyor,tüm tüketiciler adına,haydi hayırlısı,,,

 • Güven16 Temmuz 2013

  Tabelasında "akademi"yazan ve hiçbir şikayete yanıt vermeyen ŞİRKET , mahkeme kararından sonra da hemen yanıt yazar umarım.

 • American Academy Temsilcisi16 Temmuz 2013

  T.C. Manisa Valiliği Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı'na iletilen yukarıda bahsi geçen şikayet 24.06.2013 ve 1401 sayılı Hakem Heyeti kararı uyarınca American Academy Manisa leyhine sonuçlanmıştır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön