Parası Ödenen Ürünü Göndermeyen Amazon

Mehmet Mehmet22 Ekim 13:06

14.10.2020 tarihinde Prime günü indirimlerinden yararlanarak Amazon sitesi üzerinden bebek oto koltuğu ve hızlı şarj aleti satın aldım. 22.10.2020 tarihine gelmemize rağmen henüz tarafıma bu iki ürün de teslim edilemedi. 3- 4 gün önce müşteri hizmetlerini arayıp bilgi vermeme rağmen sorunum hala çözülmedi. Bugün yeniden Amazon müşteri hizmetlerini aradım. Bırakın sorunu çözmeye çalıştıklarını umursamadıklarına dahi şahit oldum. Kargo firmasına mail atmışlar çok saygı değer kargo firması henüz cevap vermemiş beklemeye devam etmeliymişim. Parakarttan çekerken sorun yok. Neredeyse 10 gün olmuş teslim etmediğiniz ürünün parasını kullanırken sorun yok ama ürün tesliminde sorun var.

İnternette yer alan olumlu yorumlara ve saçma sapan övgü dolu yazılara aldandık. Amazon üzerinden aldığınız üründe sorun yaşarsanız tamamen kaderinizle başbaşasınız. Verebildikleri tek cevap beklemeye devam oluyor. Ha bir de para iadesi yapabilirlermiş Prime günü fırsat fiyattan aldığınız ürünü daha pahalı alabilmeniz için ne kadar da çok müşteri odaklı bir firma bu böyle.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mehmet 25 Ekim 01:59  

    Paranızı iade ederse şanslı sayın kendinizi. Benim hem paramı aldılar hem hesabımı kilitlediler müşteri hizmetleri tamamen aldatmaca üzerine kurulmuş sizle ilgili hiçbir olaya müdahale edemiyorlar aynı şeyleri söüylüyorlar ve her aramanızda olay başa

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler