Toplam çözüm sayısı
..
Amazon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Amazon.tr Bozuk İPhone 11 Gönderiyor

1.786görüntüleme
Yakup
Yakup 21 Ocak 21:53
Amazon.tr Bozuk İPhone 11 Gönderiyor
Amazon.tr Bozuk İPhone 11 Gönderiyor

13.01.2021 tarihinde sipariş verdiğim iPhone ® 11 aynı gün akşam teslim edilecekti, siparişim iptal edildi, bana bilgi verilmedi. 13.01.2021 tarihinde tekrar sipariş verdim Amazon Prime üyesi olduğumdan normalde 1 gün sonra teslim edilmesi gereken kargo 2 gün sonra teslim edildi. 15.01.2021 tarihinde teslim edilen telefon bozuk gönderilmişti ( açılmadı). 

Müşteri hizmetlerinin arayıp değişim talep ettiğimde değişim olmadığını ürünü iade edip tekrar sipariş vermem gerektiğini ve ürünün birebir aynı olması halinde ( ilk konuştuğum müşteri temsilcisi Amazon.tr satıcılı ürünlerde geçerli diye belirtmedi) fiyat farkının Amazon tarafından karşılanacağını söyledi.

Ürüne 18.01.2021 tarihinde iade kodu oluştururken aynı ürünü Amazon'un satmadığını belirttim, müşteri temsilcisi bana ürünün 1-2 gün içerisinde depomuzda olacağına dair bilgi var dedi. Ürünün iadesi 20.01.2021 tarihinde gerçekleştirildi. Amazon da aynı üründen başka yok hem mağdur durumdayım ürün stoklara girecek deniyor ve girmiyor. Hem de aradığım müşteri temsilcileri robot gibi aynı cevapları metinden okur gibi söylüyorlar. 

Siparişim iptal ediliyor bilgi verilecek deniyor bilgi verilmiyor, bozuk telefon gönderiliyor ve iade etmeyle uğraşıyorum ve aynı üründen yok. 

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler