Amazon'a güvenip 7000 TL paramdan oldum!

Ecehan Ecehan04 Nisan 18:06

İçinde bulunduğumuz salgın hastalık yüzünden dışarı çıkmamak için Amazon.com.tr' den 03.04.2020 tarihinde iPhone 11 marka cep telefonu aldım. (telefonum evin içerisinde kırıldı ve acilen işlerimi halletmem için telefona ihtiyacım vardı) Amazon'a güvenip Ekspres Kargo için bir de ücret ödedik.

Bugün uyandığımızda kargo nerede bakmak için Amazon'u açtığımda siparişimi göremedim. Ancak şöyle bir durum vardı Amazon çoktan parasını çekmişti bile telefonun. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise hesabın kendini bloke ettiği güvenlik açısından son siparişleri iptal ettiği telefonun elimize ulaşmayacağı ve paramızın 1-10 iş günü içerisinde iade edeceğini söyledi. Problem şurada ben parayı ödedikten sonra kartımdan bu miktar çekildikten sonra üstelikte bu iptalden haberim olmadan herhangi bir bilgilendirme yapılmadan nasıl bir güvenlik sağlanıyor?  

Amazon'a güvenip 7000 TL paramdan oldum ve tekrar başka siteden alabileceğim kadar yeterli miktar kartımda yok! Mağduriyetin dibini gösterdin bize Amazon!  

Not: müşteri hizmetlerini tekrar arayıp yetkili birine bağlanmak istediğimi söyledim cevap komik yetkili şu an geri bildirimlerini görmemiş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler