Amazon Yanlış Ürün Gönderimi

Ramazan Ramazan05 Ağustos 17:50

amazon.com.tr den ilk 405-4024804-2705905 numaralı siparişimi verdim. Samsung m11 ve kılıf ürün doğru geldi. Kullanıma başladık. Sonrada indirim'de diye kendime 1 ertesi gün 405-5358524-2151500 sipariş numarası ile iPhone 11 Pro max ve kılıf aldım. Bir önceki siparişime nazaran kutuda ne bir irsaliye ne bir fatura herhangi bir şey bulamadım. 11 promax 13000 TL lik ürün yerine gelen telefon Samsung m11 çıktı. 1800 TL bir önceki Samsung m11 telefonumu alıp kullandım IMEI numarası farklı yanlış gelen ürünün IMEI numarası farklı ama ne yazık ki 10 defadan fazla arama yapmama rağmen sürekli ilgili departmanla görüşüleceğini sonra görüntülerin incelendiğini vs öne sürüp beklettiler.

Haklı olduğum davamda hakkımı savununca sonra bayramdan önceki çarşamba gününe kadar para yatacak dediler ama yatmadı. Sonra tekrar depo'ya iletim yaptılar ve depo'dan kaynaklanmadığını öne sürüp bana gerekli haklarımı arayacağımı söylediler. İstediğim yerde defalarca ya paramı ya da yanlış gelen ürünü yollayın hakkımı arayım dedim (temsilciler ve yetkililere her seferinde bir önceki alışverişimdeki m11 kullanımda IMEI numarası farklı size yanlış geldi diye yolladığım Samsung m11 IMEI numarası farklı ve fark ettiğim ve dile getirdiğim kutudan fatura veya irsaliye çıkmamasını söylememe rağmen depodan çıkış yapılan görüntüleri öne sürüp beni mağdur ettiler buna rağmen ürünümü yollayın hakkımı arıyayım gerekli yerlerde dediğimde ise 2 defa ayrı ayrı görüşmeler yapmama 17 temmuzda ürün depoya giriş yaptı. 5 gün sonra iade olur dediler sonra 10 gün geçti.

Bayram geldi. Girmeden yollayacağız dediler. Yine yatırmadılar. Bunlara rağmen yanlış gelen ürünü'de yollamadılar. Sizin firmanız batsın. O ürün bana gelsin size yapacağımı biliyorum. Ben görüntüleri öne sürüp sipariş geçmişimi öne sürüp beni mağdur edip sonrada görüntüleri öne sürmüyorsunuz. Hakkımızı arayalım ürünü yollayın dediğimizde onu da yapmıyorsanız. Ne bir para iadesi ne ürün telafisi ne yanlış gönderilen ürünü iade ediyorsunuz hakkımı arayacağımı bildiğiniz halde bunu yapmıyorsun bu kadar basit mi allahınızdan bulun diyeceğim ama daha durun ben sizle uğraşacağım bu kadar basit mi insanları mağdur etmek.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler