Toplam çözüm sayısı
..
Amazon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Amazon Yanlış Bilgi Verip İade Almamak

1.405görüntüleme
İrem
İrem 06 Ekim 2020 21:03

Amazon sitesinden chrystal ebook store adlı yerden şeker portakalı ve fahrenheit adlı kitaplardan ikişer tane aldım. Ve satıcının adında e book yazdığı için yorumları okuyup e book olmadığından emin olmak istedim. Yorumlarda kitap elime ulaştı hasarsız, hiçbir yerinde ezilme yok tarzında yazılar vardı. Bu nedenle açıklamada da belirtilmediği için normal kitap sanıp sipariş verdim. Bana link atmışlar mesajla. Mesajı açtım ancak linki kesinlikle açmadım ve resmen yanıltıldığım için iade talebinde bulundum ama iadem reddedildi sebebi de mesajı açmam. "

Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 5846 sayılı kanun hükmü gereğince ekitap ürünleri dijital içerikli sanatsal ürünlerde kopyalama riski bulunduğundan geri iade söz konusu olamaz. İptal imkanı da yoktur. Email adresinizden gelen link içeriği üzerinden ekitap linkinizi açabilirsiniz. İyi günler." Üstüne bir de utanmadan bu mesajı attılar. Mesajı açmadan içeriğinin ne olduğunu nereden bilebilirim. Defalarca amazondan sipariş verdim ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. Rezillik resmen.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Selim
Selim08 Ekim 2020 11:29
 

Bunlarda yalan ve bahaneler bitmez, mesajı açılmamış olsaydı bu defa reddetmek için yalanlarından başka bir tane seçerlerdi... Tecrübe ile sabittir.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler