Amazon  Siparişin İptal Edilmemesi!

Ebru Ebru24 Şubat 21:19

23 şubat günü amazon.com.tr hesabımın hacklendiğini ve hesabımdan tanımadığım kişilerce yine kime ait olduğunu bilmediğim kredi kartları ile alışveriş yapıldığını fark ettim. aynı gün akşam saatinde amazon.com.tr'nin müşteri hizmetlerini aradım. 

hesabımın hacklendiğini, bilgim dışında siparişler olduğunu, bunum bir kredi kartı hırsızlığı olabileceğini ve siparişi iptal etmeleri gerektiğini söyledim.

konuyu ilgi birimi aktardıklarını ve ilgileneceklerini söylediler. (sistem siparişi benim iptal etmeme izin vermedi) 24 şubat öğleden önce söz konusu siparişin kargoya verildiğine dair mail aldım.

yeniden müşteri hizmetlerini aradım, kargo ile görüşeceklerini söylediler ancak geri dönen, bilgi veren olmadı. öğleden sonra yeniden müşteri hizmetlerini aradım, konuyu ilgi birime ileteceklerini söyledi telefondaki kişi.

sarış yapabilmek uğruna bir hırsızlığa göz yummak inanılır gibi değil. bugün benim yaşadıklarım yarın sizlerinde başına gelebilir. ne sistemleri güvenli ne de kendileri. kim bilir kimin kredi kartı kullanıldı ve canı yandı. 

kendi adıma bu konuyu yargıya taşıyacağım ve amazon.com.tr hakkında, ürünün kargolandığı kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler