Amazon Siparişimi Vereli 20 Gün Oldu Geri Dönüş Yok

Atilla Atilla09 Mayıs 21:16

Dünyanın en büyük online satış sitesini Türkiye ye getirmişler tüm sistem hazır olmasına rağmen onu bile yapamıyorlar. Siparişi verdikten sonra kesinlikle iptal edemiyorsunuz. Tek çare kargo gelecek geri göndereceksiniz. En basit sitelerde bile iptal seçeneği var. Siparişim 20 gün oldu defalarca satıcıya mesaj attım cevap vermedi siparişimi iptal de etmiyor. 

Site üzerinden Amazon'la iletişime geçeyim diyorsunuz onda da binbir türlü zahmet bir sürü yere tıkla oradan oraya oradan oraya. 20 gündür param orada bağlı. Sonunda Amazon'dan gelen mail ( kargo gelince geri yollayın diyor) sanki ben onu yapmayı akıl edemiyorum. 20 gün olmuş bana ne satıcının size geri dönmemesinden hiçbir sitede böyle saçma bir uygulama görmedim. 

Defalarca Amazon.com'dan alışveriş yaptım adamlar ta Amerika'dan ürün yolluyorlar,15 günde geliyor. Dilediğim zaman canlı iletişime geçebiliyorum sipariş verdikten sonra site üzerinden iptal edebiliyorum hatta Türkçe hizmetleri olmamalarına rağmen translate kullanarak benimle konuşup sorunumu çözebiliyorlar. 

Kendi ülkemde Türkçe olarak kendi vatandaşımla Amazon.com.tr'de muhatap bulup sorun çözemiyorum. Amazon'un adını lekelemekten başka bir işe yaramıyorsunuz. Siz bu işi yapamazsınız zaten sitedeki ürünlerde kısıtlı kimse burada ürün satmıyor. Bende diyordum acaba neden böyle. Diğer büyük sitelerin önüne geçemedi. Demek yanlış yönetim yüzündenmiş. Başka neden olabilirdi ki! Yazıklar olsun!

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler