sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Amazon Sipariş Ve Teslimat Sorunu!

Gökhan Gökhan06 Kasım 2019 19:23

3 Kasım 2019 tarihinde Amazon.com.tr firmasından 2 adet ürün sipariş ettim, fakat bu alışverişimin hayatımda verdiğim en yanış kararlardan biri olduğunu bilemezdim, kimilerine göre sözde dünyanın en büyük ve güvenilir e-ticaret şirketi olarak gösterilen bu firmanın müşterisiyle nasıl dalga geçer gibi oyaladığını anlatıyorum.

5 Kasım 2019 tarihinde benim telefonuma "kolay gelsin kurye" adı altında şöyle bir mesaj geldi; "Sayın G***Ö*****, Amazon Türkiye'den aldığınız E07****6 numaralı gönderiniz 05.11.2019 tarihinde, 09:00-18:00 saatleri arasında adresinize teslim edilecektir. ", bilin bakalım ne oldu bu mesajda yazan tarihte ve saat aralığında siparişim teslim edilmedi, hemen Amazonun mobil uygulaması üzerinden geri bildirimde bulundum ve akşam üzeri 0 (850) ***** 55 numarasından bana geri dönüş oldu ve kuryede yaşanan yoğunluk ile alakalı bir sorun olduğu, bugün yani 6 Kasım 2019 tarihinde siparişimin bana ivedilikle ulaştırılacağı bilgisi verildi, gel gelelim şu an 6 Kasım 2019 saat 19:08 ve ben hala siparişimi teslim almadım, bu saatten sonra siparişim gelse de kabul etmeyeceğim ve hayatım boyunca sizleri her türlü platformda rezil etmeye devam edeceğim, bir de tüm bunlar yetmezmiş gibi bana Amazon.com.tr adresinden imzasız kim tarafından atıldığı belli olmayan şöyle bir mail geliyor;

Ekol, #404-2*******2-63***11 numaralı siparişinize ait paketi teslim etmek için geldiğini ancak sizi bu adreste bulamadığını bize bildirdi (külliyen yalan çünkü burası benim iş yerim, istesem de o saatler arasında ofisimden ayrılamam).

Kargo şirketi sizin adınıza bir bildirim bırakmış olmalıdır. (hayır ofisimde herhangi bir bildirim bırakılmamıştır, ispatlasınlar) Lütfen Ekol ile irtibat kurup bu teslimata ilişkin daha fazla bilgi talep edin. Size yeni bir teslim tarihi verebilirler.

Dilerseniz paketinizi şubeden kendiniz teslim alabilirsiniz. Paketi teslim almaya giderken kimliğinizi ve E07****6 olan gönderi numaranızı yanınıza aldığınızdan emin olun. Bir de kurye şirketleriyle beni, müşterilerini muhatap ediyorlar, ben irtibat kuracakmışım, benim muhatabım Amazon.com.tr 'dir.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler