Amazon Sahte Kargo Takip Bilgisi

Satuk Satuk17 Eylül 16:09

16.09.2020 tarihinde 402-3873764-7037923 sipariş numarası ile Haylou marka kulaklık siparişi verdim. Ürünün teslim bilgilerinde teslim tarihi 18 Eylül yazıyordu. Ürünü sipariş ettiğimde ise teslim tarihi değişerek 18-23 Eylül şeklinde değiştirildi. Durumu Amazon Türkiye'ye iletmeme rağmen herhangi bir şekilde yardımcı olmadılar fakat bu kez de sahte kargo takip bilgisi girişi yaptılar. Sahte kargo takip bilgisi ile ürüne kargo firması sistemi üzerinden ulaşamadım. Müşteri temsilcilerine durumu ilettiğimde bu kez de suçu MNG Kargo firmasına attılar ve bizim hatamız yok MNG Kargo'nun sistemleri çalışmıyor ve MNG bizim telefonlarımız açmıyor, ulaşamıyoruz şeklinde bilgi verdiler. 

MNG Kargo Türkiye'nin bir ucundan diğer ucuna 2 günde kargo götürürken Amazon'un bana verdiği bilgi 1 haftada getirecekler oldu. Ayrıca Başta 18 Eylül olan daha sonra 18-23 Eylül aralığına çekilen teslim tarihini de bu kez 24 Eylül'e çektiler. Amazon Türkiye kalitesiz bir platform ve hiçbir sorununuzu çözüme ulaştırmıyorlar. Ayrıca müşteri temsilcileri oldukça saygısız ve müşteriye çözüm sunmak yerine gergin tavırlarla müşteriyi eleştiriyor, konuşmaları hiçbir saygısız ifade ya da tavır olmadan sonlandırıyorlar. Özellikle H**a** ve s** isimli temsilciler oldukça saygısız ve başarısız. Böylesine bir tecrübe edinmek istemezdim. Bir daha Amazon adlı siteden kesinlikle ürün almam.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 3Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Alper 1 hafta önce  

  Aynısı bana da oldu 3 hafta olacak neredeyse kargomu hala göndermediler.

 • profile-icon İlker 1 ay önce  

  Nasıl iletişime geçtiniz acaba? Biz bir türlü iletişim kuramadık sadece satıcıya ulaşabiliyoruz Amazon'un müşteri hizmetleri bildirimlerimize dönüş yapmıyor.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Satuk 4 hafta önce  

  Benim aldığım ürünün satıcısı direkt Amazon Türkiye. Sitenin en alt kısmında yer alan iletişim bölümünden kurdum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler