Toplam çözüm sayısı
..
Amazon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sia'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız 5

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Amazon Pahalı MSI Ekran Kartı Kutuda Yoktu

1.345görüntüleme
Sia
Sia 10 Ocak 22:11
ÇözüldüÇözüldü
Sia'nın Teşekkür Mesajı
“Feb/5/2021 - Amazon tarafından para iadesi gerçekleşti. Amazon Üst Düzey Müşteri İlişkileri Birimi'ne müteşekkirim, özellikle g. H. Adlı kişiye. Her ne kadar garip görünse bile, kuryeyi bekletip pahalı ürünlerini kapıda açıp kontrol etmenizi tavsiye ederim.”
Amazon Pahalı MSI Ekran Kartı Kutuda Yoktu

6/1/2021 sipariş no 407-9388865-9906716. Akıl almaz ve gerçeküstü durum yaşıyorum şu anda Amazon Türkiye ile. Gazeteciyim. Bilgisayara, dijital sayfa tasarıma uygun ekran kartı satın almak için Amazon'a girdim. Buldum: MSI RTX 2080 ti (fiyatı €1.400). Son parça kalmış. Sipariş ettim, ertesi gün geldi. Ağır bir kutu (öyle olmalı zaten). Tamamen kapalı ve yepyeni. Açtım kutuyu, içinde ekran kartı yok, mumdan yapılmış bir küp vardı. Akıl almaz bir durum.

Amazon'dan ilk defa pahalı bir ürün satın almıyorum. Esasında ofis bilgisayarı ile ilgili tüm alışverişimizi oradan yapıyoruz, faturaları da muhasebecimiz işleyip şirket giderlerine ekliyor. Avukatımla henüz görüşmedim. Önce müşteri hizmetlerine aradım. Şu anda onlardan haber bekliyorum. Aklım dondu, hayatımda ilk defa böyle bir durumla karşılaştım. Bunu kim yaptıysa Amazon'un prestiji ile oynuyor.

Sia
Sia1 ay önce

Feb/5/2021 - Amazon tarafından para iadesi gerçekleşti. Amazon Üst Düzey Müşteri İlişkileri Birimi'ne müteşekkirim, özellikle g. H. Adlı kişiye. Her ne kadar garip görünse bile, kuryeyi bekletip pahalı ürünlerini kapıda açıp kontrol etmenizi tavsiye ederim.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Sia
Sia12 Ocak 12:59
 

Amazon tarafından beni bugün (12/1/2021) aradılar, sorun çözülürse/çözüldüğü anda Şikayet Var platformundan duyuracağım.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler