sta-4-hoverİyi Çözüm

Amazon Kargo Teslimatı Yapılamadı, Ürünü Kaybettiler

Semih Semih24 Eylül 17:23

Amazon.com.tr sitesinden almış olduğum Under Armour Erkek UA Charged Assert 8-blok Cross Training Ayakkabısı 3021952-001 43 numara ayakkabı MNG Kargo tarafından kaybedildi dendi ve ürün iade süreci başladı. Ayakkabıyı normal fiyatının yarı fiyatına almıştım, fakat bana ulaşmadı. Amazon yetkilisiyle görüştüğümde çözüm olarak aynı siparişi tekrar verin farkı iade edelim dedi. 

Aynı ürünün aynı numarası (43) yok. Bu yüzden stoğa girmesini beklememi söyledi. Ben de konuşun bir an önce acil olarak stoğa girmesini sağlayın o zaman dedim. En geç yarım saat içinde dönüş yapmasını söyledim. Sonuç yine bir geri dönüş olmadı. Ben şimdi ne yapacağım uzun uğraşlar sonucu 1 ayakkabı alabilmiştim istediğim fiyata. Her gün takip ettiğim üründü. Bu durumun faturası kime çıkacak merak ediyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Semih 26 Eylül 12:08

Bugün MNG Kargo'ya gittim konuyu araştırmak için. amazon.com.tr'den satın aldığım ürünü kaybettiklerini söyledim. Araştırılmasını istedim. Bir de ne öğreneyim. Kargo'yu Amazon'da çalışan birisi MNG Kargo harmandere şubesinden teslim almış. Kulaklarıma inanamadım. Nasıl olur da böyle el koyulur. Ücretini ödediğim ürün teslim olmadan önce kargo firmasında yakalayıp müşteriye gönderttirmiyorlar. Bu yapılan saygısızlığın peşini bırakmayacağım. MNG Kargo Harmandere şubesinde çalışan yetkili kargo takip numarasını bana verdi. 140908468293 takip numaralı ürünü sorgulattığımda kargo hareketlerinde ürünün Harmandere şubesinden H** Z** isimli şahısın teslim aldığını öğrendim, bilgileri kargo hareketlerinden incelediğimde (ekran görüntülerinde var) teslim alan kişi bilgisiyle örtüşüyor. Ekran görüntülerini ekledim. Bu yapılan amazon.com.tr yanıltıcılığını herkes görmeli.

np_image2 Ekli Görsel Var
profile-icon Semih 25 Eylül 10:41

Kargo ürünü kaybetti. Resmini paylaştım. Tekrar 43 numara da yok. Para iadesi değil, satın almış olduğum ürünü istiyorum. Amazon yetkililerinden hiç ses yok. Başka platformlarda olsa şimdiye kadar çözülmüştü. Gerçekten fiyasko. Amazon'dan daha da bir şey almayacağım bundan sonra.

np_image3 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Semih 5 gün önce  

    Sonra aynı ürünü satın aldım. Aradaki fiyat farkını ödediler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler