sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Amazon İlk Siparişim Eksik Ve Defolu Geldi Acil Dönüş İstiyorum!

Fatih Fatih11 Eylül 2019 15:18

Amazon.com.tr'de ilk siparişimde eksik ve defolu ürünler geldi böyle bir olumsuz alışveriş deneyimini asla kabul etmiyorum, Lav ürünleri 6'lı olması gerekirken 3'lü olarak gönderilmiş, yine kuruboya kalemi ürününün ağzı açık dağınık ve 7, 8 tanesinin uçları kırık gönderilmiş!

Böyle bir kalitesizliği kabul etmiyorum, işim dolayısı ile evde bulunmuyorum ürünü iade etmek için zamanım yok, hemen bu hatayı telafi edip müşteri memnuniyeti sağlamanızı istiyorum.

İlk siparişimde böyle bir durumu hiç beklemiyordum ve asla kabul etmiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fatih 14 Eylül 2019 12:13

Amazon indirim kodu ile ilk siparişimdeki olumsuz deneyimi telafi edip müşteri memnuniyeti sağlamalı halen dönüş yapan yok hemen telefonumdan dönüş yapıp memnuniyet sağlayın.

profile-icon Fatih 11 Eylül 2019 15:47

Satıcısı Amazon olan depodan gönderilen bu ürünlerin eksik ve ayıplı defolu olması kabul edilemez mesafe satış sözleşmesi gereği ürünler görseldeki gibi ve görselde belirtilen adette gönderilme zorundadır yine kutusu açık uçları kırık ayıplı ürün kasıtlı olarak gönderilemez hemen dönüş yapıp yaşadığım mağduriyeti giderin.

profile-icon Fatih 11 Eylül 2019 15:35

Tüm bedelin kartıma iadesi gerekirdi ilk siparişimde bu şekilde eksik ve defolu ürün gönderilmesi kabul edilebilir bir durum değil olumsuz bir alışveriş deneyimi yaşatmaya hakkınız yoktu mağduriyetini giderin hemen telefonumdan dönüş istiyorum acil.

profile-icon Fatih 10 Eylül 2019 14:38

Ağzı açık, dağınık ve uçları kırık gelen kuru boya kaleminin görseli.

np_image1 Ekli Görsel Var
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler