4 g
#12579750

Amazon İlk Siparişim Eksik Ve Defolu Geldi Acil Dönüş İstiyorum!

Amazon.com.tr'de ilk siparişimde eksik ve defolu ürünler geldi böyle bir olumsuz alışveriş deneyimini asla kabul etmiyorum, Lav ürünleri 6'lı olması gerekirken 3'lü olarak gönderilmiş, yine kuruboya kalemi ürününün ağzı açık dağınık ve 7, 8 tanesinin uçları kırık gönderilmiş!


Böyle bir kalitesizliği kabul etmiyorum, işim dolayısı ile evde bulunmuyorum ürünü iade etmek için zamanım yok, hemen bu hatayı telafi edip müşteri memnuniyeti sağlamanızı istiyorum.


İlk siparişimde böyle bir durumu hiç beklemiyordum ve asla kabul etmiyorum.

Fatih Fatih 1.735 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Fatih1 g

  Amazon indirim kodu ile ilk siparişimdeki olumsuz deneyimi telafi edip müşteri memnuniyeti sağlamalı halen dönüş yapan yok hemen telefonumdan dönüş yapıp memnuniyet sağlayın.

 • Fatih4 g

  Satıcısı Amazon olan depodan gönderilen bu ürünlerin eksik ve ayıplı defolu olması kabul edilemez mesafe satış sözleşmesi gereği ürünler görseldeki gibi ve görselde belirtilen adette gönderilme zorundadır yine kutusu açık uçları kırık ayıplı ürün kasıtlı olarak gönderilemez hemen dönüş yapıp yaşadığım mağduriyeti giderin.

 • Fatih4 g

  Tüm bedelin kartıma iadesi gerekirdi ilk siparişimde bu şekilde eksik ve defolu ürün gönderilmesi kabul edilebilir bir durum değil olumsuz bir alışveriş deneyimi yaşatmaya hakkınız yoktu mağduriyetini giderin hemen telefonumdan dönüş istiyorum acil.

 • Fatih10 Eylül

  Ağzı açık, dağınık ve uçları kırık gelen kuru boya kaleminin görseli.

Ziyaretçi Yorumları