Amazon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

Amazon  Hesap Kitliyor Para İadesi Yapmıyor

3.724görüntüleme
Mehmet
Mehmet 24 Ekim 2020 14:50

20.10.2020 tarihinde Amazon a üye oldum. 4200 TL robot süpürge siparişi verdim. para bankamdan çekildiği anda hesabınız askıya alınarak kitlendi uyarısı aldım. Hesabıma girmek için benden adım soyadım, adresim ve kart numaramın son 4 hanesini belirten bir fatura özeti istediler. 

Ben ödeme yaptığım banka dekontunu adres belirten bir faturayı hatta bankamın yaptığı taksit dekontunu dahil yolladım 24 saate döneceğiz uyarısı geldi. Ancak dönen olmadı, olay şimdi başlıyor. Amazon a ulaşmanız için üye olmanız gerekiyor haliyle sizin hesabınızı kapattığı için iletişimde kuramıyorsunuz. Eşimden yeni hesap açtık ve Amazon'a oradan ulaştık müşteri hizmetleri şikayetimizi dinledi istedikleri belgeleri yollamamızı istedi. Biz yolladığımızı belirttik. Hesap açılmıyorsa para iadesini yapın dedik. ( aynı şeyleri tekrarlayarak saatlerce konuluyor temsilciler ) uzmanla görüşmek için bizi beklemeye aldı ve döndüğünde 24 saate sonuçlanıp, size dönecekler dendi. 

24 saat doldu dönen olmadı. Tekrar eşimden ulaştık. Aynı şeyleri yine tekrarladılar dedik. Uzmanla görüşün paramızı verin artık ya da hesabı açın ya da ürünü yollayın. Temsilci uzmanla sadece yönetici görüşür dedi. O zaman onu verin diye üslubu sertleştirince, yöneticisinde görüşemediğini uzmanlara mail attıklarını itiraf etti. Tekrar bir mail oluşturdular. Güya 24 saate dönülecek dendi. Süreç doldu arayan soran yok. BTK ya şikayette bulundum. Bu siteye de yazdım ki ikinci bir tosun vakası olayı büyümeden engellensin lütfen. İletişim numarası olmayan bir siteden ne beklenirdi. Geçmiş olsun.

Mehmet
Mehmet25 Ekim 2020 01:31

Bu gece aradık temsilciye durumu anlattık daha önce konuştuğumuz temsilcilerin iki defa mail yazdığı söyledik. Fakat herhangi bir mail atılmadığını şu an hemen bir mail oluşturduğunu söyledi. Şaka gibi

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Seher
Seher25 Kasım 2020 09:09
 

Şu an son surum nedir acaba bende amazondan robot süpürge almayı düşünüyorum da

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler