Toplam çözüm sayısı
..
Amazon ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Amazon Fiyat Artınca Ürün İptal Ediliyor

258görüntüleme
Mustafa
Mustafa 18 Ocak 15:44

Zamlanınca ürün iptal ediliyor. 14 Ocak tarihinde Amazon.com.tr adlı siteden nutri canin biftekli 400x6 nutri canin geyikli 400x6 olmak üzere köpek konservesi siparişi verdim her biri için fiyat 74.20₺ X2 =148.40₺ ödeme yaptım.

Daha sonra yine aynı sitede aynı ürünlerin 175₺ olduğunu gördüm ve ne kadar isabetli bir alışveriş olduğunu düşünerek kargomun gelmesini bekledim 18 Ocak yani bugün kargomun nerede olduğunu takip etmek için siteye girdiğimde satıcı tarafından ürünlerimin iptal edildiğini gördüm Amazon müşteri hizmetlerini aradığımda " satıcı firmanın ürünü temin edemediğinde iptal edebildiğini"söylediler.

Satıcı firma Harika patiler isimli bir tedarikçi bana hiçte inandırıcı gelmedi ürünün tedarik edilmediğini 4 gün sonramı fark ettiler. Burada iyi niyet yok çünkü aynı ürün daha yüksek fiyatla aynı sitede satılıyorsa tatlı su oyunu yapılıyordur.

O zaman biz tüketicilerde aldığımız ürünün fiyatı düşerse iptal ettirelim ve zaten can çekişen ekonomiyi daha da içinden çıkılmaz hale getirelim. Eğer gerçekten samimilerse o zaman benim ürünlerimi aldığım fiyat üzerinden tedarik edip gönderirler.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler