12 Mart
Yorum Yap
#11700663

Amazon Amatör Satıcılarla Çalışıyor Ve Müşterilerine Yardımcı Olmuyor!

Amazon.com.tr adlı e-ticaret sitesinde, partini seç adlı satıcı, yapmış olduğum alışverişi fiyat farkı gerekçesi ile tarafıma bir bildirimde bulunmaksızın iptal etmiş. İptal ettikten sonra tarafımı arayarak fiyatın sistem hatası olduğu için ürün almış olduğum 24 TL'ye göndermeyeceğini zarar edeceğini, istediğim yere de şikayet edebileceği mi sözlü olarak arama yoluyla aktarmıştır.
Kendisine kanunen tüketicinin gördüğü fiyattan alma hakkı olduğunu söylediğim halde ve son olarak Amazon yetkilileri de yardımcı olmadı.
Böyle profesyonel bir sitenin çözümsüz kalması ve amatör satıcıları seçmesi beni şaşırttı ve üzdü. Amazon'u bundan sonra bir daha düşüneceğim sipariş için.

Erdem Erdem 1.696 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Erdem20 Mart

    Sayın yetkili 6 gün olmuş size mail atalı hala müşteri memnuniyeti adına ne yaptığınızı göremiyorum  Bu kadar mı ilgisizsiniz  Çağrı merkezi asistanlarınız için aldığınız önlem ya da uyguladığımız yaptırım ne oldu Bahsi geçen benim siparişimi iptal eden saygısızca davranan satıcı ile yapacağınız görüşme ne oldu  Satıcı için aldığınız önlem ne oldu  Benim maddi olarak ugradığım zarar (125tl) için telafi şekliniz ne oldu  Takım lideri görevini yapan C** hanım neden hala dönüş yapmadı  Sorularımın hepsine cevap istiyorum

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler