Amazon 7575 TL Paramı Vermedi

Olcay Olcay21 Temmuz 10:43

13 yaşındaki yeğenime iPhone 11 model bir telefon almak için Amazon.com.tr'de yeğenimin telefon numarası üzerinden bir hesap açıp hesaba 7575 TL hediye çeki yükleyerek telefonu yeğenimin adına almak istedim. Ancak verdiğim sipariş hemen iptal edildi. Siteden gelen mesajda ürünü satmak için aldığınızı değerlendirdiğimizden siparişiniz iptal edilmiştir yazıyordu. Telefonu son kullanıcı olarak yeğenime aldığımı, fatura bilgilerine yeğenimin bilgilerini girdiğimi, satmak gibi bir amacımızın olmadığını belirterek yeğenimin nüfus cüzdanı fotoğrafını da ekleyerek mesajı cevapladım. 

Ancak gelen cevap yine olumsuzdu ve yapılan işlemin doğru olduğu yazıyordu. Bunun üzerine Amazon müşteri temsilcisini arayarak hesabımdan telefon almama izin verilmediğini bu nedenle hesaba yüklediğim hediye çeklerinin nakit olarak hesabıma iadesini veya Amazon çeki olarak mailime gönderilmesini istedim. İki gündür üç farklı müşteri temsilcisine aynı şeyleri anlatıp durdum, bildirim açtıklarını ve tarafıma bilgi verileceğini söylediler ama dönüş yapan da yok. 

Yetkili birileri ile görüşmek istediğimi söyledim ama onlara da bağlamıyorlar. Benim tek derdim hesabıma yüklediğim ve Amazon tarafından kullandırılmayarak 7575 TL paramın tarafıma iade edilmesi. Bunun acilen çözüme kavuşturulmasını istiyorum. Sizden bırakın telefon, kibrit copu bile almak istemiyorum sadece paramı iade edin.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hüseyin 14 Eylül 20:03  

    Merhaba, durumu çözebildiniz mi acaba ben de benzer bir sıkıntı yaşıyorum ve robot gibi aynı cevaplar dışında hiçbir dönüt alamıyorum.

  • profile-icon Taramalı 22 Temmuz 03:58  

    Sizde para varmış bizde yok gönderir misiniz

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler