27 Ekim 2016
Yorum Yap
#6791176

Altus'un Eksik Montaj Talimatnamesi

Aldığım kombinin içinden çıkan montaj talimatnamesinde, sıcak su ve kalorifer boru bağlantıları ile ilgili bilgi verilmediği için kombiyi monte eden usta flex hortum kullandı. Servis bu şekilde kombiyi açamayacağını belirtti. Ben de montaj talimatında bunun bilgisinin yer almadığını, zamanında orada yazılı olsaydı buna uygun şekilde yaptırılırdı dedik. Altus müşteri hizmetleri, yalan söyleyerek bu boruların doğalgaz dağıtım şirketleri tarafından istendiğini bu sebeple montaj talimatnamesinde bunun bilgisinin verilmesinin yasak olduğunu söylediler. Kendilerine dağıtım şirketinin bununla ilgilenmediğini söylememe rağmen yalan söylemeye devam ettiler. Gelen servis yetkilisi baca için verilen montaj talimatnamesine aykırı yönlendirmelerde bulundu. Müşteri hizmetlerine, servis başka söylüyor, talimatname kime inanacağız dedim. Bir çözüm bulamadık. Altus maalesef kurumsal falan değil.

Levent Levent 7.735 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Levent01 Kasım 2016

    Altus Müşteri hizmetleri yetkilisi, yine mi yalan söyledi. İlgililere yönlendirdik diye telefon ettiler ama ne arayan var ne soran.

  • Altus Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuzla ilgili olarak özel müşteri danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 888 / 0850 210 08 88 Beko Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. Altus A.Ş. Tüketici Hizmetleri 444 0 888 / 0850 210 08 88

Ziyaretçi Yorumları