Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Altus Markasının Garanti Sorunu

profile
11 Ocak
462

Altus marka al 9101 model çamaşır makinemi 28.12.2019 tarihinde Ortaköy Güneş ticaret ® bayinizden Arçelik ® ve Beko markasının gücüne güvenerek Altus marka satın almayı tercih ettim.

Çamaşır makinemin ön gövde kısmının toz deterjan bölümünün kenarından paslanma olduğunu 10.01.2023 tarihinde fark ederek aynı gün 12.43 de çağrı merkezini arayarak kayıt açmak istedim. Çağrı merkezinizde ki yetkili arkadaşınız çamaşır makinenizin garanti süresi 27.12.2022 son erdiğini üzerinden 13 gün geçtiği için bu yüzden servis gelirse ücret alacağını bildirdi.

Karara itiraz ederek, paslanmanın bir gecede oluşmadığını zamanla oluştuğunu sadece pas'ı yeni fark ettiğim için şu an arayabildiğimi ve bu kusurun garanti kapsamında yapılmasını garanti süresinin üstünden 13 gün geçti diye ayıplı ürününüzü görmezden gelemeyeceğinizi söyledim.

Konuyu çözüm merkezine aktaracağı sizleri tekrar arayacağız denildi ne arayan var ne soran var ne ilgilenen var müşteri memnuniyeti gerçekten sıfır.

Ben Altus markasına güvenerek Beşiktaş ilçesi Ortaköy Mahallesi güneş ticaret bayinizden 7 adet toplam değeri 60.000 TL yi bulunan beyaz eşya satın aldım. Aldığım beyaz eşya listesini aşağıda paylaşıyorum doğruluğunu şube yetkilisi N**A** dan sorgulayabilirsiniz.

Altus çamaşır makinesi al 9101 Altus çamaşır makinesi al 7003 Altus nofrost 709 nf Altus bulaşık makinesi 413 a Altus buzdolabı alk 471 Altus bulaşık makinesi 413 p Altus çamaşır makinesi 7103

bir paslanma kusurunu garanti süresi 13 gün geçti diye red eden kabul etmeyen garanti kapsamına sokmayan Altus markasını satın aldığım için çok pişmanım artık ne Altus marka beyaz eşya alırım ne de çevreme sizin markanızı önereceğim.

Sorunuma çözüm bulunmazsa ise Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımı hukuki olarak tüketici haklarımı arayacağım, ilgisizliğinizi tüm tüketicilere ve potansiyel müşterilerinize göstereceğimi bildiririm.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Altus Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 12 sa 11 dk
Altus Logo
12 Ocak 11:43

Benzer Şikayetler

Altus Fahiş Tamir Ücreti

profile
2 gün önce
128

Altus marka bir bulaşık makinem var. Geçen gün bulaşığı doldurup başlat düğmesi ile çalıştırdığımızda Takır tukur sesler geldi. Bizde çağrı merkezini 08503042222 yi arayarak arıza kaydı oluşturduk. Çankaya bölgesinden yetkili olduğunu söyleyen bir servis elemanı geldi. Makinenin sesini dinledi bu se...

1 Yorum

Altus Paslanma Çürüme Olayı

profile
5 gün önce
54

Ürünün 4. Yılı banyoda olmamasına rağmen her yeri paslanma ve çürüme oldu. Bunun için gelip bakılması ve işlemin ücretsiz olmasını istiyorum. Çağrı merkezi arandığında 260 TL servis ücreti istiyor. Sorun benlik değil tamamen makineden kaynaklı olduğunu söyleyebilirim

Altus Al 10123 D 10 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

profile
1 hafta önce
606

Eski çamaşır makinenin bozulması nedeniyle, Altus AL 10123 D 10 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi satın aldık. Kurulum 12.09.2023 tarihinde yapıldı. Servis gelmeden önce makineye çamaşır attığımda korkunç bir ses ve sallanma oldu. Çağrı merkezini arayarak servis talep ettim. Ancak servis, makinede soru...

Altus Al 617 Arçelik Süpürge

profile
3 hafta önce
106

Arçelik Altus Al 6 17 süpürge arızası ışıkları yanmıyor. Çağrılar merkezi sadece isimden bilgilere ulaştığını iletti. Faturamı bulamadılar ve garanti sürecine alınamadım Tüketici Hakem Heyeti'ne itiraz edeceğim acil konu ile alakalı bilgi bekliyorum. Çağrı merkezi temsilcisi götüşmeyi yetkiliye tran...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Altus Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 12 sa 11 dk
Benzer Şikayet Yaz